Cidde Frankfurt Uçak Bileti

Cidde - Frankfurt Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Frankfurt Yerel Saat 14:41
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4170 KM

Cidde - Frankfurt Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Cidde - Frankfurt Uçak Biletleri

Cidde - Frankfurt Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Cidde - Frankfurt Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Cidde - Frankfurt Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Cidde - Frankfurt arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Cidde - Frankfurt arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4170 KM kadardır.
Cidde ve Frankfurt arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Cidde - Frankfurt arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Saudi Arabian Airlines firmalarıdır.
Cidde - Frankfurt arasında Frankfurt Intl, Rhein Main Afb, Hahn , Neu Isenburg, King Abdulaziz Int havalimanları kullanılmaktadır.

Cidde Hakkında

Cidde, İslam inanıcında cennetten kovulan Havva’nın yeryüzüne ilk olarak indiği yer olarak bilinen şehir, hac görevini yerine getirmek isteyen insanların en uğrak alanı olduğu bilinir. Havva’nın mezarının şehir içinde yer aldığı bilinir. Suudi Arabistan’ın başkenti olan Riyad şehrinden sonra gelen en büyük ikinci şehirdir. Mekke yakınlarına kurulmuş olan bu şehir ülkenin batı kısmında yerini almıştır. Mekke’nin yeni liman kenti olarak ön plana çıkan şehir,  Kızıldeniz ticaretinin en önemli noktalarından biri haline gelmesini sağlamaktadır. Mekke’ye ulaşmak isteyen Hacı adaylarının uğrak yeri haline gelmiştir. Cidde ekonomik, kültürel ve politika açısında kendini geliştirmiş büyük ve güzel bir şehirdir. Şehrin bilinen en büyük gerçeklerinden biri de kanalizasyon şebekesi olmamasıdır.

Frankfurt Hakkinda

Cidde Frankfurt uçak bileti Frankfurt, Main nehri kenarında kurulmuş bir Almanya şehridir. Avrupa çapında önemli bir fuar, finans merkezi olmaktadır. Ayrıca Avrupa genelinde en yüksek gökdelenlere sahip olan şehir olmakta ve bu gökdelenler genellikle bankalara ait olmaktadır. En yükseğinin ismi ise Commerbank Tower olmaktadır. Satın alam gücü baz alındığında Avrupa’nın en zengin kenti de olmakta ve dünyanın en yaşanılabilen kentleri sıralamasında 7. Olarak yer almaktadır. Almanya’nın en yoğun iş bölgesinin olduğu şehir olmakta ve ülkenin en büyük beşinci şehri olmaktadır. Alte Oper, Römerberg meydanı, St. Paul kilisesi, Main Tower, Goethe’nin evi, Frankfurt Dom katedrali de en meşhur turistik alanları içerisinde yer almaktadır.

Frankfurt Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  -1°C
 • açık
  Per
  açık
  -1°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  0°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C

Haritada Frankfurt