Charlotte - San Diego Uçak Bileti

Charlotte - San Diego Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Diego Yerel Saat 02:03
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3340 KM

Charlotte - San Diego Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Charlotte - San Diego Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler San Diego Uçak Biletleri

NK Spirit Airlines 24 Haziran 2023
Charlotte Myrtle Beach 3.130 TL
Satın Al
LH Lufthansa 12 Eylül 2023
İstanbul San Diego 15.702 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Nisan 2024
İzmir San Diego 21.226 TL
Satın Al

San Diego Hakkında

San Diego, Güney Kaliforniya sınırları içinde karşımıza çıkan bir şehirdir. ABD ve Meksika sınırları arasında kalan bir sahil şehri olarak da bilinir. Bu açıdan bakıldığında turizm konusunda da oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Son yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde 1.301.617 insanın yaşadığı da görülür.  Şehrin büyüklüğü açısında bakıldığında Kaliforniya da 2. Sırayı ABD de ise 9. Sırayı almayı başarmıştır. Şehir içinde görüle tropikal iklim insanların tatillerini rahatça yapmalarını sağlar. Meksika sınırındaki Tijuana yakınlarında bulunan bu şehir önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir. Denizcilik tarihine bakıldığında ise şehir oldukça eski ve güçlü bir tarih ile karşımıza çıkmaktadır. Şehir içinde San Diego Hayvanat Bahçesi ve San Diego Safari Parkı bulunmaktadır. Bu park her gün pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Charlotte - San Diego Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Charlotte - San Diego arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Charlotte - San Diego arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3340 KM kadardır.
Charlotte ve San Diego arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Charlotte - San Diego arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Alaska Airlines firmalarıdır.
Charlotte - San Diego arasında Douglas, Wilgrove Park, Mc Clellan Palomar, Montgomery Fld, Miramar Nas, North Island Nas, Lindberg Fld, Brown Field, Gillespie havalimanları kullanılmaktadır.