Buenos Aires - Santiago Uçak Bileti

Buenos Aires - Santiago Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Santiago Yerel Saat 11:03
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1130 KM

Santiago Hızlı Erişim

Buenos Aires - Santiago Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Santiago Uçak Biletleri

LA Lan Airlines 30 Mart 2024
Buenos Aires İstanbul 28.341 TL
Satın Al
AA American Airlines 06 Eylül 2024
Havana Santiago 13.904 TL
Satın Al

Buenos Aires Hakkinda

Buenos Aires, Arjantin’in başkenti olarak bilinen bu şehir Güney Amerika’nın en büyük ikinci şehri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Son yapılan nüfus sayımına göre şehirde yaşayan insan sayısı 2.776.234 olarak hesaplanmıştır. Şehirde yaşayan insanların genellikle İspanyol ya da İtalya kökenli olduğu bilinir. Bunun yanı sıra şehir için de Arap, Musevi, Gürcü, Ermeni, Çin ve Kore kökenli insanların da yaşadığı bilinir. Dil olarak ise önceliği İspanyolca almıştır. Ilıman bir iklime sahip olan şehir olması yaşam koşullarını da iyileştirmektedir. En sıcak hava ortalamasına bakıldığında 23 en soğuk hava ortalamasına bakıldığında ise 10,5 derece olduğu görülür. Kar yağışının çok nadir görüldüğün de verilen bilgiler arasındadır. Buenos Aires 48 adet yerel bölgeye ayrılmıştır. Şehrin bazı bölgelerine verilen isimlere baktığımız da ise bizleri Abasto, Barrio Norte, Once, Congreso isimleri karşılamaktadır.

Buenos Aires - Santiago Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Buenos Aires - Santiago arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Buenos Aires - Santiago arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1130 KM kadardır.
Buenos Aires ve Santiago arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Buenos Aires - Santiago arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde B&H Airlines, Lan Airlines, Aerolineas Argentinas, Gol Linhas Aereas, Air Europa, KLM Royal Dutch Airlines, Felix Airways, KLM, Sky Airline, Alitalia firmalarıdır.
Buenos Aires - Santiago arasında J. Newbery, Pistarini, A Merino Benitez, Los Cerrillos havalimanları kullanılmaktadır.