Brüksel Kinshasa Uçak Bileti

Brüksel - Kinshasa Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kinshasa Yerel Saat 20:35
Yaklaşık Uçuş Süresi 9 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6320 KM

Brüksel - Kinshasa Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Brüksel - Kinshasa Uçak Biletleri

Brüksel - Kinshasa Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Brüksel - Kinshasa Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Brüksel Hakkinda

Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Brüksel - Kinshasa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Brüksel - Kinshasa arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 9 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Brüksel - Kinshasa arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6320 KM kadardır.
Brüksel ve Kinshasa arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Brüksel - Kinshasa arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines, Brussels Airlines, Air Canada firmalarıdır.
Brüksel - Kinshasa arasında Brussels , Brussels S Charleroi, Central Railway Stn, Brussels Midi Stn, N'djili Intl, N'dolo havalimanları kullanılmaktadır.

Kinshasa Hava Durumu

 • kapalı
  Paz
  kapalı
  23°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  22°C
 • orta şiddetli yağmur
  Sal
  orta şiddetli yağmur
  23°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  21°C
 • orta şiddetli yağmur
  Per
  orta şiddetli yağmur
  22°C

Haritada Kinshasa