Belo Horizonte - Lizbon Uçak Bileti

Belo Horizonte - Lizbon Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Lizbon Yerel Saat 23:27
Yaklaşık Uçuş Süresi 10 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 7460 KM

Belo Horizonte - Lizbon Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Belo Horizonte - Lizbon Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Lizbon Hakkinda

Lizbon, Atlantik Okyanusunu kıyısında bir şehir olmakta ve Portekiz’in başkenti olarak ülkenin kalabalık şehri olmaktadır. Teno Nehrinin geçiş alanında kuruluna şehir, nehir üzerindeki halicin etrafında kümelenmiştir. Refah düzeyine bakıldığında Avrupa Birliği ortalamasının üzerinde bulunan oldukça zengin bir bölgedir. Renkli bir başkent olmasının yanında yedi tepe üzerinde kurulması itibari ile oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olmaktadır. Hiç el değiştirmeden 1200’lü yıllardan bu yana Portekiz’e başkentlik yapmaktadır. İklim olarak sıcak bir başkent olmakta ve nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Şehir merkezi olarak bilinen kısım Baixa adı verilmekte ve Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Ticaret meydanı, Rossi meydanı, elevador de santa gibi turistik mekânları ile de misafirlerine güzel anlar yaşatmaktadır.

Belo Horizonte - Lizbon Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Belo Horizonte - Lizbon arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 10 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Belo Horizonte - Lizbon arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 7460 KM kadardır.
Belo Horizonte ve Lizbon arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Belo Horizonte - Lizbon arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Deer Jet, TAP Portugal, Emirates, Azul Linhas Aereas Brasileiras firmalarıdır.
Belo Horizonte - Lizbon arasında Tancredo Neves Intl, Pampulha, Lizbon havalimanları kullanılmaktadır.