Bellingham - Seattle Uçak Bileti

Bellingham - Seattle Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Seattle Yerel Saat 22:41
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 120 KM

Bellingham - Seattle Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Bellingham - Seattle Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Seattle Hakkında

Seattle, ABD sınırları içerisinde yer almakta ve Washington eyaletine bağlı olmaktadır. Şehrin ismi burada daha önce yaşamış olan Kızılderili kabilelerinin önderinden gelmektedir. Kanada’da altın bulunmasından sonra, altın avcıları bu alana yığılma yapmış ve ara kısımda bulunan bu şehirde bu ticaretten dolayı oldukça kalkınmıştır. Pek çok popüler müzik grubunun çıkış yaptığı şehir olarak ta anılan şehir, Starbucks kafelerinin de doğduğu yer olmaktadır. Doğal konumu itibari ile karla kaplı bir mekânın arka kısmında yemyeşil bahçeler bulunabilmektedir. Nemli ve canlı bir iklime sahip olan şehir zümrüt ünvanını sahiptir. Gezilip görülebilecek çok önemli mekânları bulunmaktadır. Bunlar arasında uçak müzesi, Spece Needle, Experience Music Project, Pioneer Square, Original Stabuck yer almaktadır.

Bellingham - Seattle Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bellingham - Seattle arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Bellingham - Seattle arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 120 KM kadardır.
Bellingham ve Seattle arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Bellingham - Seattle arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Horizon Air, Aero Benin, Alaska Airlines, American Airlines firmalarıdır.
Bellingham - Seattle arasında Bellingham, Boeing Fld Intl, Lake Union Spb, Seattle Tacoma havalimanları kullanılmaktadır.

Seattle Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  12°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  7°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  7°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  10°C

Haritada Seattle

Bellingham Havalimanları

Seattle Araç Kiralama Konumları