Belavia Belavia Uçak Bileti

Genel Merkezi

Minsk, Belarus

Kuruluş Tarihi

1996

Uçtuğu Nokta Sayısı

39

Uçtuğu Ülke Sayısı

23

Toplam Uçak Sayısı

17

Satış Durumu

Aktif

Belavia Hakkında

Belavia Airlines Uçak Bileti

Resmi ismi Belavia Belarusian Airlines olan Belavia Airlines, Belarus’un bayrak taşıyıcı ve ulusal havayolu şirketidir. Şirket 1996’da kurulmuştur ve merkezi Minsk’te bulunur. Belarus bölgesinde yolcu taşımacılığında lider bir firmadır. Havayolunun olumlu imajı; düzenli, dakik ve güvenli uçuşların yanı sıra yolcu hizmet kalitesinin yüksek olmasından kaynaklanır. Hava taşımacılığında yeniliklerin gereksinimlerine yerine getirebilen, kendini daima geliştirmek, iyileştirmek isteyen bir firmadır. Bu özelliğiyle çok sayıda müşteriyi kendine çeken hızlı büyüyen, modern bir firmadır. Müşteri odaklı bu firma ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda konforlu bir uçuş geçirebilirsiniz. Siz de bu eşsiz uçuş deneyimini yaşamak istiyorsanız bilet.com sitemizden Belavia Airlines bilet sahibi olabilirsiniz. Satın aldığınız bilet ile check-in işleminizi online ve havaalanında olmak üzere iki şekilde yapabilirsiniz. Belavia uçuşlarında havaalanı check-in işlemleri kalkış saatinden 2 saat önce başlar ve 40 dakika kala sona erer. Online check-in işlemleri bilet saatinden 24 saat önce başlar, 2 saat önce sona erer. Check-in için geç kalmanız halinde havayolu sorumlu tutulmamaktadır. Biletinizi alırken koltuğunuzu online olarak seçebilirsiniz, seçmemeniz halinde sistem size otomatik olarak koltuk atayacaktır. Ücretsiz bagaj hakkı 8 kg olarak belirlenmiştir, ek bagaj hakkı için firmanın çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Uçuş sırasında ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı vardır. Uçuş süresine göre ikramlar çeşitlilik gösterebilir. Özel kategorilerde bulunan yolcular için de taşıma imkanı sağlayan bir firmadır. Refakatçisi olmayan çocuklar, gebeler, sağlık durumu özel ilgi gerektiren yolcular, geçici fiziksel kısıtlamaları olanlar ve yaşlılar için taşımacılık sağlamaktadır. Bütün bu hizmetleri en uygun fiyatlarla size sunan Belavia Airlines bilet fiyatları hakkında bilgi edinip biletinizi güvenli ödeme yöntemleri ile hemen satın almak isterseniz bilet.com sitemizden yararlanabilirsiniz.

Belavia Airlines Hakkında

Belavia Airlines, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) bünyesinde bir firmadır. IATA VE IOSA tarafından güvenlik sertifikası almıştır. Bu güvenilir havayolu şirketi, 13 yeni uçaklık filosu ile birçok ülkeye uçuş düzenlemektedir. Dünya üzerinde 20 lokasyona aktarmasız uçuşu bulunur. Öncelikleri arasında filosunu yenilemek, kaynaklarını en iyi duruma getirmek, modern bilgi teknolojilerini uygulamak yer alıyor. Hem uçuş sırasında hem de kendi merkezlerinde hizmet seviyesini geliştirmek bu firmanın yegane amacıdır. Turistler ve iş seyahati yapanlar, Belarus’un misafirperver tavrını havayolu personellerinde görebilirler. İşlerini sorumlu bir şekilde yerine getiren yüksek nitelikli personelleri ile Belavia Airlines, güvenilir ve çok tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Siz de kısa sürede adından söz ettirmiş bu güvenilir firma ile uçuşunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Belavia Airlines seferleri için bilet.com sitemize göz atabilirsiniz.

Belavia Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Belavia uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Belavia uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Belavia uçak biletiyle başlıca Minsk, Minsk, Minsk, Antalya yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Belavia havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Belarus, Belarus, Türkiye, Belarus olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Belavia havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Belavia müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Belavia uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Belavia uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Belavia Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok