Atlanta - Allentown Bthlehm Uçak Bileti

Atlanta - Allentown Bthlehm Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Allentown Bthlehm Yerel Saat 19:53
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1100 KM

Atlanta - Allentown Bthlehm Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Atlanta - Allentown Bthlehm Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Allentown Bthlehm Uçak Biletleri

TK Türk Hava Yolları 19 Eylül 2023
Atlanta İstanbul 15.214 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 13 Haziran 2023
Atlanta New York 6.195 TL
Satın Al
XQ SunExpress 14 Eylül 2023
Ankara Allentown Bthlehm 56.522 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 19 Ağustos 2023
İstanbul Allentown Bthlehm 15.179 TL
Satın Al

Atlanta Hakkında

Atlanta, Amerika Birleşik Devletlerinde bulunana Georgi eyaletinin en büyük şehirlerinden biri olarak bilinir. şehir ülkenin başkenti konumunda yerini almaktadır. Şehir de varoşlarla birlikte toplamda 5.457.831 insanın yaşadığı verilen bilgiler arasındadır. Şehir içerisinde Hartsfield-Jackson Atlanta Enternasyonal adı altında bir havaalanı bulunmaktadır.  En işlek havaalanlarından biri olması ulaşımın dünya üzerinde sağlandığı da görülmektedir. Ayrıca karayolları ve demiryolları da oldukça işlek bir konumda yerini almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde metropolitan şehirlerarasında onuncu sırayı olan bu şehir dünya üzerinde de onbeşinci sırayı almayı başarmıştır. Kentin ekonomik durumunda göz attığımız da ise bizleri ulaşım-lojistik, profesyonel ve işletme yönetim hizmetleri, medya faaliyetleri ve enformasyon teknoloji gibi pek çok kaynak karşılamaktadır. Dünyaca ünlü markaların merkez şubeleri şehir içinde bulunmaktadır.

Atlanta - Allentown Bthlehm Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Atlanta - Allentown Bthlehm arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Atlanta - Allentown Bthlehm arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1100 KM kadardır.
Atlanta ve Allentown Bthlehm arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Atlanta - Allentown Bthlehm arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde KLM, Delta Air Lines, Skywest Airlines firmalarıdır.
Atlanta - Allentown Bthlehm arasında Allentown Bthlehm, Hartsfield Jackson, Fulton County, Technology Park, Perimeter Mall, Beaver Ruin, Galleria, De Kalb havalimanları kullanılmaktadır.