Abu Dhabi New York Uçak Bileti

Abu Dhabi - New York Uçuşu

Min Fiyat 95.029,48 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Etihad Airways
En Çok Uçuş Yapan Firma Etihad Airways
New York Yerel Saat 04:21
Yaklaşık Uçuş Süresi 15 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 11050 KM

Abu Dhabi - New York Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Abu Dhabi - New York Uçak Biletleri

Abu Dhabi - New York Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Abu Dhabi - New York Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Etihad Airways Abu Dabi - New York 20 Temmuz 2023 95.029,48 TL
Etihad Airways Abu Dabi - New York 21 Temmuz 2023 96.630,73 TL

Abu Dhabi - New York Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Abu Dhabi - New York arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 15 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Abu Dhabi - New York arası uçak bileti en düşük 95.029,48 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Abu Dhabi - New York arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 11050 KM kadardır.
Abu Dhabi ve New York arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Abu Dhabi - New York arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Etihad Airways firmalarıdır.
Abu Dhabi - New York arasında International, Bateen, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

Abu Dabi Hakkında

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olmakta ve Basra körfezi kenarında bulunmaktadır. Petrol bakımından oldukça zengin olan şehir, geniş sahraların içerisinde oldukça modern yapılar oluşturmuştur. Dünyadaki en önemli petrol rezervlerine sahip olan şehir, bir ada olmakta ancak karaya üç adet köprü ile bağlanarak ta normal işleyişini sürdürmektedir. Çöl iklimi hâkim olan şehirde oldukça görkemli binalar ve yapılar bulunmakta, adeta çöl ortasında bir vaha izlenimi oluşturmaktadır. Genel olarak mart ve Kasım aylarında hava sıcaklıkları düşebilmekte ancak bu zamanlarda da şehirde çok yoğun sis görülmektedir. Modern yapıları ve geçmişin izlerinin harmanlanması ile şehirde gezilebilecek pek çok mekân bulunur. Bunlar arasında Al Hosn Kasrı, Şeyh Zayed Camii, Emirates Palace, Ferrari dünyası gibi çok farklı mekânlara ev sahipliği yapmaktadır.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Haritada New York