Van - Hakkari Otobüs Bileti

Van - Hakkari Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Van - Hakkari Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Hakkari
Hakkari Seyahat
Star Hakkari Turizm
Vangolu Hakkari Turizm
Vangölü Turizm

Van Hakkında

Kaleler kenti olarak bilinen Van, her zaman yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmiştir.  Yazın sıcak ve kurak, kışın sert ve yağışlı bir havası olan Van, kış aylarında oldukça soğuktur.

Her mevsim en ucuz otobüs bileti bulunan ve görülmeye değer olan Van’da birçok ada vardır. Bu adalar arasında en büyüğü olan Ahtamar adasıdır. Bu adadaki kilise ise en eski tarihi kalıntılar arasındadır. Bu kilise, 900 yılından kalmıştır. Van kalesi, şehir merkezine 5 km uzaklıktadır.

Van gölü ve eski şehir kalıntıları, her zaman dikkat çekmektedir ve kültürel mirasın kalıntıları olan eserlerin her zaman görülmesi mümkün olmaktadır. Türkiye’nin en kalabalık on dokuzuncu kenti olan Van, Van Gölünün kıyılarının verimli toprakları sayesinde tarım ve hayvancılığı gelişmiş olan bir kenttir. 
 

Hakkari Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkari

Van’a sürekli en uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Şehir merkezine uzak bir alan olduğu için ulaşım konusunda birçok servis ve belediyenin minibüsleri bulunmaktadır.


Hakkari otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs saatlerine göre toplu taşıma hizmet vermektedir. Bu nedenle her koşulda şehir merkezine ulaşım imkanınız bulunmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda taksi durağı yoktur ve taksi ile transfer istediğinizde merkez taksilerden hizmet almanız gerekmektedir. Bu nedenle fiyat konusunda da bilgi edinmek için taksi durağına telefon açarak ulaşım sağlamak daha garantili olacaktır. 0438 211 45 41 numaralı telefondan
iletişim kurabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkari de şehir içi otobüsler uzak köylere ve diğer ilçe merkezlerine gitmektedir. Sabah 6’da başlayan seferler, akşam 20’de sona ermektedir. Pazar günleri otobüsler çalışmamaktadır.

Otogardan şehir merkezine ulaşım içinse, belediye otobüsü yoktur. Şehir dışında olan otogara servis ya da minibüslerle ulaşım sağlanabilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servis desteği alabilirsiniz. Özellikle yakın mesafelere servis ile ulaşım sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Servisler de otobüs saatlerine göre hizmet vermektedir ve seyahat tarihinizde bu imkanın bulunup
bulunmadığını otobüs firmanıza sormanız gerekmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüslerle çeşitli bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler hem hızlı hem de kısa süre içinde ulaşım sağlamanıza imkan tanımaktadır. Bu nedenle şehir içi ulaşımınız için de minibüslere binebilirsiniz. Minibüslerle ulaşım sağlamanız için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz otogardan iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Van - Hakkari Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Hakkari Hava Durumu

 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  -2°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  -2°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -1°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -1°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -2°C

Haritada Hakkari

Hakkari Hakkında

Nüfus
278.775
Plaka
30
Telefon Kodu
438