Hakkari Seyahat Online Otobüs Bileti

Hakkari Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Hakkari Seyahat Hakkında

Hakkari Seyahat

HAKKARİ SEYAHAT
Son zamanlarda tatiller ve seyahatler bir hayli artmış durumda. İnsanlar birçok firma arasından kendilerine uygun olanı seçerken bazen kararsız kalmaktadır. Seyahat etmeyi seven ancak siz de kararsız kalanlardansanız Hakkari Seyahat hakkında küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Bu firma yıllarının tecrübesi ile güvenilirliğini ve kalitesini ortaya koymuştur.
OTOBÜS FİLOSU
Otobüs filolarının sunduğu hizmetler ve sahip olduğu özellikler her zaman göz önünde bulundurmalıdır. Firmaların her zaman, gelişen zamanın şartlarına ve yeniliklerine açık olmaları beklenir. Yenilikleri takip eden ve takip edilmeyi amaçlayan firmaların her zaman zirvede yer alacaktır. Hakkari seyahat otobüs filosunun özelliklerinden bahsetmek istersek;

 • Otobüslerin bakımının düzenli yapılması her zaman olası teknik sorunlarının önüne geçer ve bu sayede hiçbir arıza olmadan gecikmesiz bir yolculuk imkanı sunar.
 • Gün içinde seferlerin birden fazla olması da yolcular için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Geniş bir kadro ile sorunsuz bir yolculuk sağlanabilmektedir.
 • Uzun yolculuklarda en çok önemsenen nokta ise otobüslerin havalandırma sistemdir. Kalitesi ve bakımı yapılmış havalandırma sistemleri sayesinde kötü koku, terleme ve havasızlık gibi bir durum söz konusu olmaktan çıkar.
 • Otobüsün her noktasında aynı konfora sahip olan tek veya iki kişilik koltuklardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Koltukların kumaşı ve koltuk önlerindeki diz koyma mesafesi uzun yolculuklar için en konforlu düzeyde tasarlanmıştır.
 • Uzun yolculukların sıradanlığından ve sıkıcılığından kurtulmak için her bir yolcu için bulunan tabletlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede dizi ve film izleyebilir, şarkı dinleyebilirsiniz.
 • Otobüslerde bulunan ücretsiz internet, radyo, uydu, priz ve wc hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.
 • Mevsim şartlarına göre otobüs içine bulunan klimanın yanı sıra kişisel olarak ayarlayabileceğiniz soğutma sistemi ile sıcaklığı kendinize göre değiştirebilirsiniz.
POPÜLER GÜZERGAHLARI
 • Otobüslerin seyahat boyunca izleyeceği güzergah tüm yolcuların en başında bildiği şekildedir. Bu konuda hiçbir yolcunun isteği dışında bir durumla karşılaşmasına imkan verilmemektedir.
 • Yolculuğun belirtilen saatte başlaması ve bitmesi firmanın dakikliğe verdiği önemi göstermektedir.
 • Güzergah boyunca yolcuların istek ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceği şeklide molalar verilmektedir. Bu molaların ne sıklıkla yapılacağı ve her molanın ne kadar süreceği de yolculara bildirilmektedir.
 • Molalarda yolcuların ihtiyaçlarını giderecekleri süre yeteri kadar verilmektedir. Beslenme, tuvalet veya namaz gibi...
İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR
Yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan bu firmanın önceliği; yolcuların değişen beklentilerini kusursuz bir şeklide karşılamaktır. Bu hizmeti verirken de farkını ortaya koymuştur. Hizmetlerden bahsetmek gerekirse;
 • Yolcular için otogara gelen servisler bulunmaktadır. Bu servisler sayesinde otogara ulaşım çok daha rahat ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.
 • Otobüslerde sunulan ikramların çeşitliliği ve yeterliliği de yolcuları çok memnun etmektedir. Şoförlerin ve muavinlerin güler yüzlü ve anlayışlı olması da oldukça önemlidir.
 • Keyifli ve rahat bir yolculuğun sağlanmasında en önemli nokta verilen hizmetin ve programın kusursuz ve eksiksiz olmasıdır. Bu firma ile yapılan yolculuklarda bu zamana dek hiçbir sorun yaşanmamıştır. Tercihinizi rahatlıkla bu firmadan yana kullanabilirsiniz.

Hakkari Seyahat İletişim

Telefon: (0438) 211 00 63
E-Posta: bilgi@hakkariseyahat.com
Website:

Adres:
Bulak Mah. Atlılar Cad. 1 Hakkari Merkez/TÜRKİYE

Hakkari Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hakkari Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok