Gever Turizm Otobüs Bileti

Gever Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
14
Genel Merkezi
Hakkari
Kuruluş Tarihi
2002
Firma Puanı
0 / 5

Gever Turizm Hakkında

Gever Turizm

GEVER TURİZM

Gever turizm 15 yıldır hizmet vermekte olan bir otobüs firmasıdır. Verdiği kaliteli hizmet ile otobüs firmaları arasındaki yerini en iyi şekilde almıştır. Otobüs içerisinde yolculara en iyi hizmeti vermek ve en güzel imkanları sunmak için gerekli olan birçok özelliğe ve imkana sahip olan bu otobüs firması, en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Verdiği hizmetler arasında birçok tur ve rezervasyon işleminizi hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştirmenize de katkı sağlamaktadır.

OTOBÜS FİLOSU

Otobüs firmasının hakkındaki bilgileri ve otobüs filosu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;
 • Yüksek kalitede üretilmiş koltuk ve duvar döşemeleri tüm otobüste standarttır.
 • Terletmeyen rahat kumaşlı koltuklar ve yeterli genişlikteki diz mesafesi uzun yolcuklar için oldukça faydalıdır.
 • Her koltukta kişiye özel havalandırma ve aydınlatma sistemi ile mevsime göre istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilir, ihtiyaç anında da aydınlatma sisteminden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.
 • Bu konforlu koltuklardan yana tercihinizi ister tek kişilikten yana ister de çift kişilikten yana kullanabilirsiniz.
 • Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik tablet ekranları bulunmaktadır. Yüksek görüntü ve ses kalitesi ile yolculuğunuz sorasında kesintisiz internet sayesinde dizi, film izleyebilir ve müzik dileyebilirsiniz.
 • Ücretsiz wifi ve priz sayesinde de telefon sarjı gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz.
 • Düzenli kontrolleri yapılan güçlü bir klima ve havalandırma sistemine sahip olan bu firma sayesinde kalabalık otobüs yolculuklarında dahi havasızlıktan ve kötü kokudan kurtulmuş olursunuz.
 • Otobüslerin tamamında bulunan ücretsiz internet erişimi sayesinde konforlu yolculuğuna sorunsuz devam edebilirsiniz.
 • Özellikle pandemi döneminde mesafe konusundaki kuralların en iyi şekilde uygulandığından emin olabilirsiniz. Gereken hijyene ise her zaman fazlası ile titizlik gösterilmektedir.
 • Hepsi yeni otobüslerden oluşan bu firmada yolculuk sırasında hiçbir sorun yaşanmamaktadır.
 • Yeni otobüslerden oluşan kalabalık otobüs filosu sayesinden de gün içinde birçok sefere sahip olan bu firma ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

POPÜLER GÜZERGAHLARI

Yolcuların rahatlığı ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak tercih edilen güzergah üzerinden hiçbir sorun yaşanmadan yolculuk yapılmaktadır. Seferler saatinde ve sorunsuz bir şekilde izlenen harita üzerinden zamanında geçmektedir.
 • Disipline ve dakikliğe önem verildiği için hiçbir yolcunun zamanını israf etmeden seferler zamanında başlamaktadır. Yolcuların eşyalarının yerleştirilmesi, inen ve binen yolcular için zamanlamanın kusursuz yapılması sayesinde bu konuda hiçbir sorun yaşanmamaktadır.
 • Dinlenme tesislerindeki molalar için yeterli süre otobüs durmadan önce tüm yolcuların duyabileceği şekilde anons edilmektedir.
 • Verilen molaların süresi yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği yeterliktedir.
 • Gece yolculuklarında ise uyumak isteyen yolcular konforu koltuklarda ışıklandırma sistemini kendilerine göre ayarlayabilmektedir.

İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR

 • Şehrin neresinde olursanız olun sizler için otogara belirli noktalardan ve belirli saatlerde kalkan servis imkanından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir toplu taşıma için ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. İhtiyacınız olan eşyaları otobüslerde veya taksilerde taşıyarak da yük edinmekten kurulmuş olursunuz.
 • Otobüslerde bulunan ikramların çeşitliliği ve sık sık sizlere sunulması sayesinde de daha fa konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.
 • Bilet alma işleminin en başından yolculuğunuzun bitmesine dek kusursuz hizmet, güler yüz ve anlayış ile farkını ortaya koyan bu firmada bugüne kadar hiçbir sorun yaşanmamıştır.
Aklınıza hiçbir soru işareti takılmadan ya da sormak istediğiniz her soruda karşınızda bir muhatap bulabileceğiniz bu firma sayesinde çözüme ulaşmayan hiçbir sorun olamadığına sizler de tanık olacaksınız. İster internet sitesi üzerinden ister de telefon numarası üzerinden kusursuz bir hizmet için iletişime geçebilir, keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.  

Gever Turizm İletişim

Telefon: 0438 351 12 12
Telefon: 0 (532) 163 85 30
Fax 0438 351 00 01
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Aydın Perihan Avm A Blok Kat:6 No:81 İpekyolu Van/Türkiye

Gever Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Gever Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Gever Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Gever Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Gever Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Gever Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Gever Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Gever Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Gever Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Gever Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Gever Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Gever Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok