Trabzon Kocaeli (İzmit) Otobüs Bileti

Trabzon - Kocaeli (İzmit) Otobüs Seferleri

 • Pamukkale Turizm
  TRABZON
  15:30
  GEBZE, KOCAELI (İZMIT)
  07:00
  520,00 TL
 • Metro Turizm
  CARSIBASI
  15:15
  GOLCUK
  07:00
  500,00 TL
 • Rize Ses Seyahat
  TRABZON
  14:45
  KOCAELI (İZMIT)
  05:45
  490,00 TL
 • Görele Seyahat
  TRABZON
  16:00
  KOCAELI (İZMIT)
  06:36
  525,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  AKÇAABAT
  14:30
  KOCAELI (İZMIT)
  06:00
  520,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ÇARŞIBAŞI
  14:45
  GÖLCÜK
  05:15
  500,00 TL
 • Sahil Seyahat
  TRABZON
  12:30
  KOCAELI (İZMIT)
  03:15
  500,00 TL
 • Star Diyarbakır
  TRABZON
  15:30
  KOCAELI (İZMIT)
  06:35
  500,00 TL
 • Golden Turizm
  TRABZON
  19:30
  KOCAELI (İZMIT)
  10:30
  500,00 TL
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  TRABZON
  16:30
  KOCAELI (İZMIT)
  08:30
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Trabzon - Kocaeli (İzmit) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Golden Turizm
Görele Seyahat
Kanberoğlu
Lüks Karadeniz Seyahat
Lüks Yalova Seyahat
Mahmut Lüks Deniz Turizm
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Öz Nuhoğlu Turizm
Rize Ses Seyahat
Rize Ses Turizm

Trabzon - Kocaeli (İzmit) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Trabzon Kocaeli (İzmit) arası genellikle 15 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Trabzon Kocaeli (İzmit) arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Golden Turizm, Görele Seyahat, Kanberoğlu, Lüks Karadeniz Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Mahmut Lüks Deniz Turizm, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Öz Nuhoğlu Turizm, Rize Ses Seyahat, Rize Ses Turizm firmalarıdır.
Trabzon Kocaeli (İzmit) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 520 TL kadardır.
En ucuz Trabzon Kocaeli (İzmit) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kocaeli Otogar Hakkında

Türkiye’nin en yoğun otogarlarından biri olan ve 24 saat görüntülü kamerayla izlenen Kocaeli otogarı, geniş peronları ve ferah alanlarıyla bilinmektedir.

Ücretsiz bagaj taşıma çantaları, lokanta, büfe, tuvalet, market, telefoncu, gazete bayisi ve banka ATM’leri gibi birçok hizmet alanıyla yolcuların tüm ihtiyaçları sağlanmıştır. 90’dan fazla otobüs firmasının hizmet verdiği Kocaeli otogarında, sürekli İstanbul seferleri yapılmaktadır.

Özellikle İstanbul ve Ankara’ya  en ucuz otobüs bileti bulmak mümkün olabilmektedir. Yerel ve ulusal  otobüs firmalarının hizmet verdiği otogarda, belediye otobüsü, minibüs ve taksilerle kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Hizmet veren otobüs firmalarından bazıları ;
 • Kamil Koç,
 • İsmail Ayaz,
 • Metro,
 • Seç Turizm,
 • Süha,
 • Kanberoğlu,
 • Yeni Adana,
 • Kontur,
 • Özkaymak,
 • Lüks Ereğli,
 • Kent Turizm.
Türkiye’nin her bölgesine ulaşım sağlanan Kocaeli otogarı otobanlara direk bağlantılanan yoluyla, İzmit Çayırköy mevkiinde bulunmaktadır. Otogarın iletişim numarası, (0262)  311 63 15’tir.

Kocaeli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kocaeli (İzmit) Kocaeli otogarından şehir merkezine ulaşım için tercih edilen Kocaeli Belediyesi otobüsleri, minibüsler ve taksilerle ulaşım sağlanmaktadır.

Bazı otobüs firmalarının şehir içi servis hizmetleri de bulunmaktadır ve buralardan da kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Otogar otobana direkt olarak bağlandığı için bekleme yapmadan gitme imkanı vardır. Her ilçeden kolay bir şekilde ulaşım sağlamak için, tercih edeceğiniz ulaşım aracını seçerek karar verebilirsiniz.

Ulaşım araçları arasında yer alan ve birçok farklı saatte hazır bulunan araçlar arasından hangisini seçeceğinize karar verdikten kısa bir süre sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile ulaşımı tercih edecekseniz, (0262) 311 62 55 numarasından taksi çağırabilirsiniz. En ekonomik ulaşım şekli taksi olmasa da, konforlu ve pratik bir şekilde merkeze ulaşmak için 24 saat boyunca tercih edebileceğiniz araç olduğu için tercih edebilirsiniz.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenikent ve 60evlere kolay bir şekilde ulaşım sağlamak için, gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz,  Kocaeli belediyesi internet sitesinden, otobüslerin güzergah ve saat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Otobüsler, İlimtepe, Kirazlıyalı, Batı Terminali, Hereke, Fatih, Gebze, Dilovası, Tavşancıl, Darıca gibi kentlere ulaşım sağlanmaktadır. Otobüsler saat 20 :00 ve sonrasında sefer yapmamaktadır ve diğer ulaşımlar minibüslerle sağlanmaktadır. Kocaeli Kent Kart ile en uygun otobüs bileti ile şehir içi seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Körfez, Darıca, Gebze, Dilovası, Hereke gibi yerlere ücretsiz servis hizmeti de verilmektedir. Servis saatleri ve güzergah bilgilerine her zaman ulaşabilmeniz için seyahat ettiğiniz otobüs firmasının yazıhanesinden bilgi alabilirsiniz.

Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye ve İzmit’e ulaşım sağlamak için her türlü ulaşım aracı kullanılmaktadır. Ancak saat 22:00’den sonra toplu taşıma araçlarını bulmak biraz zor olabilmektedir.

Minibüsler otogarın yakınında yer almaktadır ve trafik sorunuyla ilgili bir problem yaşanmayacak şekilde tasarlanan otogardan bulunabilmektedir.  
 

En Popüler Trabzon - Kocaeli (İzmit) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları