Trabzon - Gümüşhane Otobüs Bileti

Trabzon - Gümüşhane Otobüs Seferleri

 • Star Diyarbakır
  TRABZON
  17:00
  GÜMÜŞHANE
  40 TL
 • Bayburt Turizm
  TRABZON
  17:00
  GÜMÜŞHANE
  18:20
  35 TL
 • Öz Diyarbakır
  TRABZON
  17:00
  GÜMÜŞHANE
  18:20
  30 TL
 • Turay Seyahat
  TRABZON
  18:00
  GÜMÜŞHANE
  19:35
  30 TL
 • Bayburt Turizm
  TRABZON
  18:30
  GÜMÜŞHANE
  19:50
  35 TL
 • Bayburt Turizm
  TRABZON
  20:00
  GÜMÜŞHANE
  21:20
  35 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  TRABZON
  21:30
  GÜMÜŞHANE
  22:50
  50 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  TRABZON
  22:30
  GÜMÜŞHANE
  23:50
  40 TL
 • Bayburt Turizm
  TRABZON
  09:30
  GÜMÜŞHANE
  10:50
  35 TL
 • Turay Seyahat
  TRABZON
  10:00
  GÜMÜŞHANE
  11:50
  30 TL
 • Tuncelililer
  TRABZON
  10:00
  GÜMÜŞHANE
  11:20
  30 TL
 • Bayburt Turizm
  TRABZON
  11:30
  GÜMÜŞHANE
  12:50
  35 TL
Tümünü Göster

Trabzon - Gümüşhane Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Bayburt Turizm
Cizre Nuh İtimat
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Kahta Petrol
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Özlem Cizre Nuh
Özlem Seyahat

Trabzon Hakkında

Doğu Karadeniz’de yer alan Trabzon, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü Sümela Manastırı ile dikkat çekmektedir. Türkmenlerin ve Çepnilerin yaşadığı bu kentte, doğal güzellikleriyle ünlü olan Maçka, Trabzon kalesi ve Şolma yaylası oldukça meşhurdur.

Yaylaların ve doğal güzelliklerin içinde bulunan Trabzon, Santa harabeleri ve tabloları andıran dağ ve ovalarıyla yurdumuzun en güzel bölgelerinden biridir. Yöreye özgü olan hamsi, karalahana, mısır ekmeği, hamsi kuşu, hamsili pilav ve hamsili tatlılar, herkesin beğenisini kazanan ulusallaşmış lezzetlerdir.

Kemeraltı çarşısında altın ve gümüş el yapımı ürünler dikkat çekmektedir. Bahar aylarındaki şenlik ve festivallerle daha etkileyici bir hale gelen bu yeşil kentte, gelişmiş olan ekonomisinin ve şehirleşmesinin avantajlarını yaşayarak en uygun otobüs bileti kampanyaları ile gezi yapabilirsiniz.

Otogardan şehir merkezine ulaşım için servis ve dolmuşlara belirli bir saate kadar ulaşabilirsiniz ve 24 saat taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 
 

Gümüşhane Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane

Gümüşhane otogarının şehir merkezine uzaklığı 25 dakika kadardır. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilmektedir.

Otogara sık sık minibüsle ulaşım mümkün olmaktadır. Minibüsler şehrin tüm bölgelerine sefer düzenlemektedir. Bazı otobüs firmalarının şehir merkezine direk seferleri bulunmaktadır ve bu seferlerle birçok yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşhane otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs saatlerine göre minibüs seferleri vardır. Şehir gezileri için minibüsler çok fazla tercih edilir ve turistler genelde minibüsleri kullanır. Ancak araç kiralama da tercih edilebilir.

Özellikle doğa gezileri için özel araçlar kiralanarak bölgede günübirlik turlar düzenlenebilmektedir. Kiralık araçlar için 0456 213 2408 numaralı rent a car firmasından bilgi alabilirsiniz ve şoförlü ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane otogarında taksi yoktur ama Murat taksi durağından taksi çağırmanız mümkün olmaktadır. Taksi (0456) 213 32 51 numarasından çağırılabilir ve şoförle görüşerek gitmek istediğiniz yöne göre fiyat konusunda ön pazarlık yapabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleri, otogar yönünden geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının ücretsiz servis hizmeti vardır ve bu servis hizmetleri sayesinde dilediğiniz ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs firmanızla iletişime geçebilirsiniz ve kısa sürede istediğiniz yere gidebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Gümüşhane’de şehir içi ulaşım genelde minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım şehir merkezi ve diğer ilçelere yapılabilmektedir. Minibüsler, 24 saat hizmet vermediği için, belirli saat aralıklarında hizmet verilmekte ve otobüs geliş gidiş saatlerine uygun olarak düzenlenmektedir.

En Popüler Trabzon - Gümüşhane Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları