Tokat Yıldızı Online Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı En Popüler Otobüs Seferleri


Tokat Yıldızı Hakkında

Tokat Yıldızı

Tokat Yıldızı 2001 yılında kurulan bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Tokat merkezli olarak kurulan bu firma ilk başta sadece 6 otobüs ile hizmet vermekteydi. Otobüs ve sefer sayısı az olan firma 2014 yılında filosundaki otobüs sayısını 29'a çıkardı. Böylelikle firma daha fazla ile sefer yapmaya başlamıştır.

Hizmetleri

Tokat Yıldızı Türkiye'nin dört bir tarafına sefer düzenliyor. Sefer düzenlediği her ilde şubesi de bulunan firma aynı zamanda internet üzerinden de satış işlemi gerçekleştiriyor. İnternet sitesinden üye olarak ya da olmadan bilet alımı gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra diğer ortak bilet alma sitelerinden de Tokat Yıldızı otobüs bileti satın alınabilir.
2014 yılında filosunu büyük oranda genişleten Tokat Yıldızı 2+1 otobüslerle yolcularını büyük bir konfor sunuyor. Otobüslerde televizyon, müzik yayını, okuma lambası, wi-fi, priz gibi konforu artıran donanımlar yer almaktadır.
Tokat Yıldızı seferleri sırasında yolculara ikramlar da gerçekleştirilmektedir. İkram kapsamında belirli periyotlarla soğuk ve sıcak içecek ile birlikte hazır gıda da verilmektedir. İçecekler kapsamında çay, kahve, fanta, kola, limonata, icetea gibi her yaşa hitap eden içecekler ikram ediliyor. Yiyecek olarak ise bisküvi, çubuk kraker, kek gibi dönemsel olarak değişebilen hazır gıdalar verilmektedir.


Seferleri

Tokat Yıldızı Tokat merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Ancak günümüzde çok sayıda ilimize sefer düzenlendiğini ifade etmek gerekir. Bu iller arasında Ankara, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Isparta, Zonguldak, Sivas ve Trabzon gibi daha pek çok il ve ilçeye sefer düzenlenmektedir. Firma bazı illerde servis hizmeti de sunuyor. İstanbul servis hizmeti sunulan illerden birisidir.


Otobüs Filosu

Ticari hayatına 6 otobüs ile başlayan firma 2014 yılında 29 otobüs ile hizmet vermeye başlamıştır. Otobüsler son model araçlardan oluşmakta ve 2+1 araçlar bulunmaktadır. Araçların son model otobüslerden oluşması teknik donanımlarının da oldukça üst düzey olmasına olanak sunmaktadır. Tokat Yıldızı otobüs filosu modernliği sayesinde olası kaza risklerinden de korunuyor. Zira araçların donanımları meydana gelebilecek aksaklıkları önlediği gibi aynı zamanda herhangi bir deformasyon oluşması söz konusu olmamaktadır.

Tokat Yıldızı İletişim

Telefon: (0543)-903-41-27
Fax 0356 214 07 64
E-Posta: bilgi@tokatyildizi.com.tr
Website:

Adres:
Cumhuriyet Meydanı Belediye Yanı No:7 Tokat/TÜRKİYE

Tokat Yıldızı En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tokat Yıldızı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

3

10 Değerlendirme

E****

****

28-10-2020

Beğendim. Muavin ilgili, pandemi kurallarının bi çoğuna uyulan bir yolculuktu tek sorun prizim çalışmıyodu :)


S****

s****

02-10-2020

sadece 2 saat yol gitmek için aldım ancak yol boyunca 3 kere yerim değiştirildi sitede görüldüğü üzere bazı koltuklar boş olması gerekırken otobüste tam dolu şekilde seyehat ettik özellikle bu dönemde cok tehlikeli bir durum berbat bir yolculuktu


S****

B****

28-09-2020

Sadece muavinden yana bir sıkıntım oldu. Yolculuk sırasında rahatsız olacağım kadar şaka amaçlı şoförle konuşmaları oldu.


A****

E****

21-09-2020

Şoför,muavin çok ilgili ve yardımsever fakat araba bir süre sonra arıza yaptı bir türlü tam anlamıyla tamir etmeyi başaramadılar.Bu aksaklık dışında iyiydi.Temiz bir şirket tercih edilebilir.


T****

****

10-09-2020

Hiç memnun kalmadığım bir yolculuk oldu. Pandemi kuralları gereği otobüste herkesin maskeli olması gerekirken ben böyle bir durum göremedim. Otobüs çok kalabalık değildi tamam güzel ama şoförler arkaya geçip sigara içtiler artık dayanamayarak uyardığımda sen neden arka koltuk aldın biz seni öne geçirtelim yine yine sigara içmeye devam ettiler yani berbat bir yolculuk geçirdim .


S****

e****

17-07-2020

Çok memnun kaldığım bir seyehatdi bu kadar mı güzel olur desem yeridir


T****

e****

11-07-2020

Iki seferdir ayni söförle geldim kalem gibi arac kullaniyor huzur icinde gidebilecegim firma


Y****

***

27-06-2020

Ben beğenmedim klimalar Konya'dan Sivas'a gelene kadar çalıştı üşüdüm televizyonlar çalışmıyor sorumluluk yok araba hareket ederken müşteriler otur madan hareket ediyor az kala Yeni doğan çocuğun kafası çarpacaktı koltuğa yani sorumluluk yok o yüzden beğenmedim.


G****

G****

20-06-2020

Pandemi kurallarının hak getirdiği bir yolculuk yaptık. Tıklım tıklım dolu, hiçbir görevli maske kontrolü yapmadı. Bir de yolda arıza yapan aracın yolcularını da zaten kalabalık olan otobüse bindirmeye çalıştılar da Allah’tan itirazlar işe yaradı da vazgeçildi.Bir daha Tokat Yıldızı’nı tercih eder miyim? Allah bilir.....


r****

k****

05-06-2020

Ben beğendim, muavin çok ilgiliydi. Güzeldi