Tokat Yıldızı Online Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı Hakkında

Tokat Yıldızı

Tokat Yıldızı 2001 yılında kurulan bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Tokat merkezli olarak kurulan bu firma ilk başta sadece 6 otobüs ile hizmet vermekteydi. Otobüs ve sefer sayısı az olan firma 2014 yılında filosundaki otobüs sayısını 29'a çıkardı. Böylelikle firma daha fazla ile sefer yapmaya başlamıştır.

Hizmetleri

Tokat Yıldızı Türkiye'nin dört bir tarafına sefer düzenliyor. Sefer düzenlediği her ilde şubesi de bulunan firma aynı zamanda internet üzerinden de satış işlemi gerçekleştiriyor. İnternet sitesinden üye olarak ya da olmadan bilet alımı gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra diğer ortak bilet alma sitelerinden de Tokat Yıldızı otobüs bileti satın alınabilir.
2014 yılında filosunu büyük oranda genişleten Tokat Yıldızı 2+1 otobüslerle yolcularını büyük bir konfor sunuyor. Otobüslerde televizyon, müzik yayını, okuma lambası, wi-fi, priz gibi konforu artıran donanımlar yer almaktadır.
Tokat Yıldızı seferleri sırasında yolculara ikramlar da gerçekleştirilmektedir. İkram kapsamında belirli periyotlarla soğuk ve sıcak içecek ile birlikte hazır gıda da verilmektedir. İçecekler kapsamında çay, kahve, fanta, kola, limonata, icetea gibi her yaşa hitap eden içecekler ikram ediliyor. Yiyecek olarak ise bisküvi, çubuk kraker, kek gibi dönemsel olarak değişebilen hazır gıdalar verilmektedir.


Seferleri

Tokat Yıldızı Tokat merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Ancak günümüzde çok sayıda ilimize sefer düzenlendiğini ifade etmek gerekir. Bu iller arasında Ankara, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Isparta, Zonguldak, Sivas ve Trabzon gibi daha pek çok il ve ilçeye sefer düzenlenmektedir. Firma bazı illerde servis hizmeti de sunuyor. İstanbul servis hizmeti sunulan illerden birisidir.


Otobüs Filosu

Ticari hayatına 6 otobüs ile başlayan firma 2014 yılında 29 otobüs ile hizmet vermeye başlamıştır. Otobüsler son model araçlardan oluşmakta ve 2+1 araçlar bulunmaktadır. Araçların son model otobüslerden oluşması teknik donanımlarının da oldukça üst düzey olmasına olanak sunmaktadır. Tokat Yıldızı otobüs filosu modernliği sayesinde olası kaza risklerinden de korunuyor. Zira araçların donanımları meydana gelebilecek aksaklıkları önlediği gibi aynı zamanda herhangi bir deformasyon oluşması söz konusu olmamaktadır.

Tokat Yıldızı En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tokat Yıldızı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3

4 Değerlendirme

r****

k****

05-06-2020

Ben beğendim, muavin çok ilgiliydi. Güzeldi


G****

G****

20-06-2020

Pandemi kurallarının hak getirdiği bir yolculuk yaptık. Tıklım tıklım dolu, hiçbir görevli maske kontrolü yapmadı. Bir de yolda arıza yapan aracın yolcularını da zaten kalabalık olan otobüse bindirmeye çalıştılar da Allah’tan itirazlar işe yaradı da vazgeçildi.Bir daha Tokat Yıldızı’nı tercih eder miyim? Allah bilir.....


Y****

***

27-06-2020

Ben beğenmedim klimalar Konya'dan Sivas'a gelene kadar çalıştı üşüdüm televizyonlar çalışmıyor sorumluluk yok araba hareket ederken müşteriler otur madan hareket ediyor az kala Yeni doğan çocuğun kafası çarpacaktı koltuğa yani sorumluluk yok o yüzden beğenmedim.


T****

e****

11-07-2020

Iki seferdir ayni söförle geldim kalem gibi arac kullaniyor huzur icinde gidebilecegim firma