Samsun Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Samsun - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Özay Turizm
  SAMSUN
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  01:30
  190,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  SAMSUN
  20:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:30
  400,00 TL
 • Yeniden As Bafra Seyahat
  SAMSUN
  20:41
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:51
  350,00 TL
 • Star Diyarbakır
  SAMSUN
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:10
  370,00 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  09:00
  ADAPAZARI
  18:30
  350,00 TL
 • Aybastı İtimat Turizm
  SAMSUN
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:30
  200,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  SAMSUN
  19:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:00
  450,00 TL
 • Aydoğan Turizm
  SAMSUN
  20:32
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:02
  330,00 TL
 • Varan Turizm
  SAMSUN
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:00
  299,00 TL
 • Golden Turizm
  SAMSUN
  00:45
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  09:15
  500,00 TL
 • Görele Seyahat
  TERME
  18:45
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  03:35
  400,00 TL
 • Bafra Seyahat
  BAFRA
  18:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:30
  370,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
As Bafra
Asil Bafra Express
Bafra Express Turizm
Golden Turizm
Görele Seyahat
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz Seyahat
Mahmut Lüks Deniz Turizm
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Sahil Seyahat

Samsun - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 9 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, As Bafra, Asil Bafra Express, Bafra Express Turizm, Golden Turizm, Görele Seyahat, Kaptanoğlu Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Mahmut Lüks Deniz Turizm, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Sahil Seyahat firmalarıdır.
Samsun Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 190 TL kadardır.
En ucuz Samsun Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Samsun - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları