Samsun Gümüşhane Otobüs Bileti

Samsun - Gümüşhane Otobüs Seferleri

 • Van Kalesi Turizm
  SAMSUN
  14:00
  GÜMÜŞHANE
  22:30
  200,00 TL
 • Aras Seyahat
  SAMSUN
  15:15
  GÜMÜŞHANE
  23:00
  200,00 TL
 • Vadi Şirinkent Seyahat
  SAMSUN
  00:30
  GÜMÜŞHANE
  05:55
  190,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  SAMSUN
  01:00
  GÜMÜŞHANE
  08:15
  200,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  SAMSUN
  10:30
  GÜMÜŞHANE
  19:00
  220,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  SAMSUN
  13:00
  GÜMÜŞHANE
  21:30
  229,00 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  13:30
  GUMUSHANE
  22:00
  240,00 TL
 • Vangölü Turizm
  SAMSUN
  14:30
  GÜMÜŞHANE
  21:00
  220,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  16:00
  GÜMÜŞHANE
  23:30
  260,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  SAMSUN
  01:00
  GÜMÜŞHANE
  08:45
  220,00 TL
 • Giresun Seyahat
  SAMSUN
  05:50
  GÜMÜŞHANE
  12:10
  250,00 TL
 • Tuncelililer
  SAMSUN
  12:00
  GÜMÜŞHANE
  20:30
  235,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Gümüşhane Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
İstanbul Seyahat
Lüks Gümüşhane
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Ulusoy Seyahat
Vangölü Turizm

Samsun - Gümüşhane Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Gümüşhane arası genellikle 8 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Gümüşhane arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm, İstanbul Seyahat, Lüks Gümüşhane, Metro Turizm, Öz Has Bingöl, Ulusoy Seyahat, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Samsun Gümüşhane otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Samsun Gümüşhane otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Gümüşhane Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane

Gümüşhane otogarının şehir merkezine uzaklığı 25 dakika kadardır. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilmektedir.

Otogara sık sık minibüsle ulaşım mümkün olmaktadır. Minibüsler şehrin tüm bölgelerine sefer düzenlemektedir. Bazı otobüs firmalarının şehir merkezine direk seferleri bulunmaktadır ve bu seferlerle birçok yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşhane otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs saatlerine göre minibüs seferleri vardır. Şehir gezileri için minibüsler çok fazla tercih edilir ve turistler genelde minibüsleri kullanır. Ancak araç kiralama da tercih edilebilir.

Özellikle doğa gezileri için özel araçlar kiralanarak bölgede günübirlik turlar düzenlenebilmektedir. Kiralık araçlar için 0456 213 2408 numaralı rent a car firmasından bilgi alabilirsiniz ve şoförlü ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane otogarında taksi yoktur ama Murat taksi durağından taksi çağırmanız mümkün olmaktadır. Taksi (0456) 213 32 51 numarasından çağırılabilir ve şoförle görüşerek gitmek istediğiniz yöne göre fiyat konusunda ön pazarlık yapabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleri, otogar yönünden geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının ücretsiz servis hizmeti vardır ve bu servis hizmetleri sayesinde dilediğiniz ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs firmanızla iletişime geçebilirsiniz ve kısa sürede istediğiniz yere gidebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Gümüşhane’de şehir içi ulaşım genelde minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım şehir merkezi ve diğer ilçelere yapılabilmektedir. Minibüsler, 24 saat hizmet vermediği için, belirli saat aralıklarında hizmet verilmekte ve otobüs geliş gidiş saatlerine uygun olarak düzenlenmektedir.

En Popüler Samsun - Gümüşhane Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları