Samsun Düzce Otobüs Bileti

Samsun - Düzce Otobüs Seferleri

 • Yeniden As Bafra Seyahat
  SAMSUN
  20:41
  DÜZCE
  04:21
  350,00 TL
 • Varan Turizm
  SAMSUN
  21:00
  DÜZCE
  04:15
  370,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  SAMSUN
  21:15
  DÜZCE
  03:30
  460,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  00:00
  DÜZCE
  08:00
  400,00 TL
 • Sahil Seyahat
  SAMSUN
  01:00
  DÜZCE
  08:15
  350,00 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  09:00
  DUZCE
  18:00
  350,00 TL
 • Aybastı İtimat Turizm
  SAMSUN
  16:30
  DÜZCE
  02:30
  250,00 TL
 • Bafra Seyahat
  SAMSUN
  19:00
  DÜZCE
  03:00
  370,00 TL
 • Süzer Alaçam Seyahat
  SAMSUN
  19:00
  DÜZCE
  02:45
  350,00 TL
 • Bafra Express
  SAMSUN
  19:30
  DÜZCE
  03:10
  280,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  SAMSUN
  20:00
  DÜZCE
  04:30
  400,00 TL
 • Giresun Seyahat
  SAMSUN
  21:00
  DÜZCE
  02:55
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Düzce Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
As Bafra
Asil Bafra Express
Bafra Express Turizm
Görele Seyahat
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Özgül Bafra
Sahil Seyahat
Süzer Alaçam Seyahat

Samsun - Düzce Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Düzce arası genellikle 7 saat 40 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Düzce arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, As Bafra, Asil Bafra Express, Bafra Express Turizm, Görele Seyahat, Kaptanoğlu Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Özgül Bafra, Sahil Seyahat, Süzer Alaçam Seyahat firmalarıdır.
Samsun Düzce otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 350 TL kadardır.
En ucuz Samsun Düzce otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Düzce Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce

Ulaşım için genelde belediye otobüslerinin tercih edildiği Düzce otogarı Kiremit Ocağı Mahallesinde bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti almak istediğinizde, her zaman daha nitelikli firmalardan bilet bulma imkanınız vardır. Çünkü Ankara yönüne giden birçok otobüs, bu bölgede aktarma yapmaktadır. Otobüs firmaların özel servis araçları, servis boş olduğu zaman soğuk havalarda farklı firma yolcularını da alabilmektedir.


Otogara kişisel araçlar ya da taksilerle ulaşmak için Google ya da Yandex haritaları kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ulaşabileceğiniz otogardan şehir merkezi 20 dakika kadar sürmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi için 0538 693 46 67 numarasından araç çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım, masraflı bir ulaşım şeklidir ve bu nedenle yüksek ücretler ödeyerek ulaşım sorununu çözmek istemeyenler toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedir.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce otobüslerinde Kart81 ile ekonomik bir şekilde seyahat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Belediye otobüslerine sabah 06:30 ve 23:20 saatleri arasında ulaşabilirsiniz ve çift yönlü seferlerle gideceğiniz güzergaha göre hareket edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Birkaç otobüs firmasının şehir merkezi ve ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Servisler ücretsiz olduğu için her zaman yer bulmak ya da servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin büyük bir kısmı, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Düzce’nin çeşitli yerlerine ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım ekonomik sayılmakla birlikte gidilecek olan güzergaha göre ücretler değişmektedir. Ulaşım araçlarının en sık tercih edilenleri otobüsler olduğu için, merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım tercih edilmektedir.

En Popüler Samsun - Düzce Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  3°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  2°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  3°C
 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  1°C

Haritada Düzce

Düzce Hakkında

Nüfus
360.388
Plaka
81
Telefon Kodu
380