NOKTA Online Otobüs Bileti

NOKTA En Popüler Otobüs Seferleri


NOKTA Hakkında


Nokta Turizm, merkezi Ordu’da bulunan bir şehirlerarası yolcu taşıma firmasıdır. Avni Demirkol ve Hakkı Demirkol tarafından kurulmuştur. Nokta Turizm müşteri  memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Kaliteli ve güvenli seyahat imkanı sunan firma, yolcuların ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verecek çözümler üretmektedir. Tecrübeli personelleri sayesinde yolcularına güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Bu anlayış ile faaliyet göstermeye devam eden firma, yolcuların beğenisini ve ilgisini kazanmış durumdadır. Uygulanan fiyat politikası ile de müşterilerini memnun eden firma gelişmeye ve yenilemeye devam etmektedir. 


Seferleri

Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren Nokta Turizm, doğa ve tarihi güzellikleri ile öne çıkan Ordu ilinden pek çok noktaya sefer düzenlemektedir. Doğası İle kendine hayran bırakan Karadeniz’deki yakın illere ve ülkemizin pek çok noktasına yolcu taşımaktadır. Nokta Turizm’in sefer yaptığı il ve ilçeler şu şekilde sıralanabilir:
  • Fatsa
  • Gebze
  • İstanbul
  • Kıraç
  • Ünye
  • Kocaeli (İzmit) 


Otobüs Filosu

Nokta Turizm Ordu ve çevresinde yerel olarak hizmet veren otobüs firmasıdır. 15 araçlık otobüs filosuna sahiptir. Filo içerisinde  bulunan araçların ortalama yaşı 11’dir. Bu araçların modeli ise Mercedes Travego’dur. Yolcuların memnuniyetine büyük önem veren firma, otobüs filosunu yenilemeyi  ve geliştirmeyi hedeflemektedir.


İkram ve Hizmetler

Nokta Turizm yolculuk boyunca misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için birçok hizmet vermektedir. Yolcularına rahat koltuklarda seyahat imkanı sunmaktadır. Firma koltukların rahatlığına ve güvenliğine büyük önem vermektedir. Bu nedenle  araçların içini özel bir şekilde düzenlemektedir. Ayrıca koltukların arkasında tv ekranı bulunmaktadır. Led  ekranlarda uydu aracılığı İle yayın yapan kanallar yer almaktadır. Böylece yolcular  tv izleme imkanı bulmaktadır. Firmanın bütün araçlarında kesintisiz internet hizmeti de bulunmaktadır. İşinde tecrübeli ve güler yüzlü çalışılanlar yolculara yiyecek ve içecek ikramı sunmaktadır. Ayrıca koltuk arkasında yolcuların cihaz bağlantılarını sağlaması için USB girişi  yer almaktadır. Bunun yanında yine mobil cihazların şarj edilebilmesi ve diğer ihtiyaçlar için priz de bulunmaktadır. Her koltukta okuma lambası yer almaktadır. Ayrıca koltuk arkası ekranlarda kullanılabilmesi için kişisel kulaklıklar  yolcuların kullanımına  sunulmaktadır.

Nokta Turizm ile seyahat etmek için bilet.com üzerinden biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.
 

NOKTA İletişim

Telefon: 0 452 423 13 00
Telefon: 0212 296 40 81
Website:

Adres:
Halaskargazi cad. Alyanak apt No:16/2 Harbiye İSTANBUL

NOKTA En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

NOKTA Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok