Mersin Vif Turizm Online Otobüs Bileti

Mersin Vif Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Mersin Vif Turizm Hakkında

Mersin Vif Turizm

Mersin Vif turizm 1996 yılında kurulmuştur. Bu yıldan itibaren hizmet vermeye devam eden şirketi faaliyete geçiren ilhan Ağaçlı’dır. Mersin Vif Turizm genel merkezi Mersin’de yer alıyor. Çok sayıda şubesi ile Turizm şirketi hizmet vermeye devam ediyor.

Hizmet ve Programları

Şirket şehirlerarası yolculuğun gerçekleşmesi için çok sayıda çalışanı ile hizmet veriyor. Yalova, Uşak, Tarsus, Turgutlu, Sakarya, Salihli, Silifke, Mustafa Kemal Paşa, Orhangazi, Mersin, İzmir, İzmit, İstanbul, Ereğli, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Ankara, Aksaray, Afyon illerinde şubeler bulunuyor. Mersin Vif Turizm hizmeti sayesinde, şehirlerarası yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi tamamlanıyor.

Yolculuk öncesi hizmet;

Yolculuğa çıkmadan önce valinizin alınması, bagaja güvenli şekilde yerleştirilmesi sağlanıyor. Bilet satışı sonrasında peron konusunda bilgi veriliyor. Bulunduğunuz otogarda varış saati ve buna benzer sorularınızın yanıtlanmasını sağlayan çalışanlar olacak. Bagaj kuponu ile valinizin teslim alınması sağlanacak. Herhangi bir şekilde sorun yaşanmadan, valizinizin teslim edilmesine dikkat edilir. Yolculuk öncesinde bilet iptali ya da sefer değişimi gibi taleplerinizin gerçekleşmesi de sağlanıyor.

Yolculuk sırasında hizmet;

Yolculuk sırasında en iyi şekilde hizmet sunulması açısından otobüs özelliklerine dikkat edilir. İnternet kullanmanızın mümkün olduğu otobüsler ile hizmet veriliyor. Bunun yanında yolculuğunuzun keyifli şekilde gerçekleşmesini sağlamak açısından ekranlar yer alıyor. Belirlenmiş olan ekranlarda TV izlemek, mp3 dinlemek gibi fırsatlarınız olacak. Bunları değerlendirerek, direkt olarak yolculuğunuzun keyifli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca size özel USB girişleri de olacağından, direkt olarak yolculuğunuz sırasında telefonunuzu şarj etme imkanınız da olacak. Otobüslerde priz de yer aldığından, rahatlıkla cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Mersin Vif Turizm İkramları;

Çıktığınız yolculukta muavin tarafından yiyecek içecek servisi yapılacak. Sizin için sunulan sıcak ve soğuk içecekler olacak. Dilediğiniz şekilde içecek seçimini yapabilirsiniz. Bunun dışında direkt olarak Mersin Vif Turizm ikramları arasında tatlı ve tuzlu yiyecekler de olacak. Bunları değerlendirerek, direkt olarak yiyecek içecek ikramından yararlanabilirsiniz. Zaman zaman yapılan koridor kontrolleri ile ayrıca talepleriniz varsa sorabilirsiniz. Taleplerinizin en hızlı şekilde gerçekleşmesi çalışanlar tarafından olacak.

Seferleri

Seferlerin gerçekleşmesi için sunulan online bilgiler var. Kalkış noktası, varış noktası, sefer saatleri üzerinden direkt olarak bilgi alabilirsiniz. Düzenlenen Mersin Vif Turizm otobüs seferleri için bilet temine ederek, yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Kalkış noktası olarak Mersin, Aksaray, Ankara, Tarsus, İstanbul, Gebze, İzmit, Bolu, Balıkesir gibi noktalar yer alıyor. Bu noktalardan yapılan kalkışlar sonrasında varış noktalarına ulaşılıyor. Güvenli ve konforlu bir yolculuk ile gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Varış noktaları ise İstanbul, Sakarya, Ankara, Balıkesir, Bolu gibi şehirlere varış yapılıyor.
  • Servis: Sunulan seferler arasında servis seçenekleri de var. Sizin için yolculuk sonrasında merkeze ulaşmanız ya da yolculuk öncesinde otogara ulaşmanızı sağlayacak olan özel araçlar var. Güzergah üzerinde olan herhangi bir yerde inmeniz mümkün. Bunun için şehirlerarası yolcu olmanız yeterli. Ayrıca bir ücret ödemeniz istenmiyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Mersin Vif Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri için özel bir hizmet yok. Firma, özel firmaların dinlenme tesislerinde mola vererek müşteri memnuniyetinin gerçekleşmesini sağlıyor. Dinlenme tesislerinin güzergah üzerinde olması durumunda, nitelik üzerinden seçim yapılıyor. Sunulan nitelik üzerinden direkt olarak konaklamanın gerçekleşmesi için duruluyor. Verilen molalarda geniş bir alanda mescit, tuvalet, restoran ve market bulunuyor. Yöresel yemekler, ev yemekleri gibi pek çok seçeneğiniz olacak. Tercihinizi yaparak, direkt olarak tesisler üzerinde molanızı değerlendirebilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun kaç tane otobüsten oluştuğu, otobüslerin nitelikleri gibi merak edilenler olabilir. Otobüs filosu için adet olarak bilgi verilmiyor; ancak mümkün olduğunca yüksek kalitede olan araçların kullanılması ile güvenliğin en iyi şekilde sağlanması mümkün oluyor. Mersin Vif Turizm otobüs filosu kapsamında, son model araçlar – geniş bagajlar ile hizmet verilmesine dikkat ediliyor. Güvenli ve konforlu bir yolculuk olması sağlanıyor. Araçlarda geniş koltukların da olmasının yanı sıra, geniş koridorların olmasına özen gösteriliyor. Eşyalarınızı koyabileceğiniz özel alanlar olduğundan, herhangi bir şekilde sorun yaşamadan yolcuğunuzun konforlu ve rahat şekilde tamamlanmasını sağlayacaksınız. Sizin için uygun olan sefer tarihleri üzerinden biletinizi alarak, araç filosunda olan araçlar ile yolculuğunuzun yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bilgi alabilirsiniz.
 

Mersin Vif Turizm İletişim

Telefon: (0324)-238-10-20
E-Posta: bilgi@mersinvif.com
Website:

Adres:
Akbelen mh. Akbelen Blv. Ata Apt. Altı No:168 Toroslar / Mersin / TÜRKİYE

Mersin Vif Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mersin Vif Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

3 Değerlendirme

H****

***

17-12-2021

Memnun kaldım


D****

E****

08-12-2021

İkram ve personel davranışları iyiydi ama araç sigara kokuyordu.


T****

t****

12-07-2021

İlk defa bindim gayet ilgili personelleri var tavsiye ederim