Aksaray Mersin Otobüs Bileti

Aksaray - Mersin Otobüs Seferleri

 • As Adana Seyahat
  AKSARAY
  07:00
  MERSIN (İÇEL)
  12:00
  200,00 TL
 • Mersin Seyahat
  AKSARAY
  02:30
  MERSIN (İÇEL)
  05:27
  200,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  AKSARAY
  20:45
  MERSIN (İÇEL)
  00:30
  200,00 TL
 • Köksallar Turizm
  AKSARAY
  16:15
  MERSIN (İÇEL)
  19:45
  200,00 TL
 • Şimşek Seyahat
  AKSARAY
  02:15
  MERSIN (İÇEL)
  06:15
  200,00 TL
 • Villa Turizm
  AKSARAY
  15:00
  MERSIN (İÇEL)
  18:30
  200,00 TL
 • Lüks Mersin
  AKSARAY
  19:30
  TARSUS
  23:00
  200,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aksaray - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
As Adana Seyahat
As Mersin Turizm
Köksallar Seyahat
Mersin Nur Turizm
Mersin Travel Turizm
Mersin Vif Turizm
Mersin Villa Turizm
Metro Turizm
Nilüfer Turizm

Aksaray - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aksaray Mersin arası genellikle 5 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aksaray Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, As Adana Seyahat, As Mersin Turizm, Köksallar Seyahat, Mersin Nur Turizm, Mersin Travel Turizm, Mersin Vif Turizm, Mersin Villa Turizm, Metro Turizm, Nilüfer Turizm firmalarıdır.
Aksaray Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Aksaray Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aksaray Hakkında

Konya, Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Tuz Gölü ve Niğde tarafından çevrilen Aksaray, düzlükleri ile meşhur bir bölgedir. Bir doğal termal cenneti olan bu kentte, Tuz Gölünün eşsiz manzarasının güzelliği görülmeye değerdir.

7 ilçe, 146 köy ve 41 kasabası bulunan Aksaray, her zaman en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir. meşhur Çatalhöyük bu bölgede yer alır ve Güzelyurt evleri, Eğri Minare, Kırkdamaltı Kilisesi, Manastır Vadisi, Aşıklı Höyük, Sultan Hanı görülmesi zorunlu yerlerin başında gelmektedir.

Termal turizmin merkezi olan Ziga kaplıcaları da her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Ağaçaltı kilisesi ve Aziz Gregorius kilisesi hala asırlık görkemlerini koruyan alanlar arasında yer almaktadır ve hala yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. 

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Aksaray - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  11°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  10°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  6°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  11°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324