Aksaray - Mersin Otobüs Bileti

Aksaray - Mersin Otobüs Seferleri

 • Adana Villa Turizm
  AKSARAY
  05:00
  MERSIN (İÇEL)
  08:50
  50 TL
 • Adana Villa Turizm
  AKSARAY
  10:30
  MERSIN (İÇEL)
  14:20
  50 TL
 • Adana Villa Turizm
  AKSARAY
  11:45
  MERSIN (İÇEL)
  15:35
  40 TL
 • Adana Villa Turizm
  AKSARAY
  15:00
  MERSIN (İÇEL)
  18:50
  40 TL
 • Lüks Mersin
  AKSARAY
  15:30
  MERSIN (İÇEL)
  22:20
  60 TL
 • Adana Villa Turizm
  AKSARAY
  17:45
  MERSIN (İÇEL)
  21:35
  40 TL
 • Lüks Mersin
  AKSARAY
  19:30
  MERSIN (İÇEL)
  22:50
  40 TL
 • Adana Villa Turizm
  AKSARAY
  19:45
  MERSIN (İÇEL)
  23:35
  40 TL

Aksaray - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Mersin Villa Turizm
Metro Turizm
As Mersin Turizm
Mersin Travel Turizm
Mersin Vif Turizm
Adana Villa Turizm
Mersin Nur Turizm

Aksaray Hakkında

Konya, Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Tuz Gölü ve Niğde tarafından çevrilen Aksaray, düzlükleri ile meşhur bir bölgedir. Bir doğal termal cenneti olan bu kentte, Tuz Gölünün eşsiz manzarasının güzelliği görülmeye değerdir.

7 ilçe, 146 köy ve 41 kasabası bulunan Aksaray, her zaman en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir. meşhur Çatalhöyük bu bölgede yer alır ve Güzelyurt evleri, Eğri Minare, Kırkdamaltı Kilisesi, Manastır Vadisi, Aşıklı Höyük, Sultan Hanı görülmesi zorunlu yerlerin başında gelmektedir.

Termal turizmin merkezi olan Ziga kaplıcaları da her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Ağaçaltı kilisesi ve Aziz Gregorius kilisesi hala asırlık görkemlerini koruyan alanlar arasında yer almaktadır ve hala yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. 

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Aksaray - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  10°C
 • orta şiddetli yağmur
  Paz
  orta şiddetli yağmur
  5°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  3°C
 • açık
  Sal
  açık
  4°C
 • açık
  Çar
  açık
  1°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
0
Plaka
33
Telefon Kodu
324