Manisa - Aydın Otobüs Bileti

Manisa - Aydın Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  MANISA
  05:00
  AYDIN
  06:20
  16 TL
 • Isparta Petrol
  MANISA
  08:30
  AYDIN
  10:50
  34 TL
 • Isparta Petrol
  MANISA
  11:30
  AYDIN
  13:50
  34 TL
 • Balıkesir Uludağ
  MANISA
  12:15
  AYDIN
  14:20
  38 TL
 • Metro Turizm
  MANISA
  15:00
  AYDIN
  17:05
  37 TL
 • Balıkesir Uludağ
  MANISA
  16:30
  AYDIN
  18:35
  38 TL
 • Balıkesir Uludağ
  MANISA
  21:30
  AYDIN
  23:35
  38 TL
 • Metro Turizm
  MANISA
  21:45
  AYDIN
  00:05
  37 TL
 • Metro Turizm
  MANISA
  23:00
  AYDIN
  01:20
  35 TL
 • Balıkesir Uludağ
  MANISA
  23:30
  AYDIN
  01:35
  38 TL

Manisa - Aydın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Metro Turizm
Balıkesir Uludağ Turizm

Manisa Hakkında

Ege bölgesinin Şehzadeler kenti olan Manisa, sanayi açısından en gelişmiş kentlerimizden biridir. Liman ve tren yollarına yakınlığı nedeniyle önemli bir yatırım merkezi haline gelen Manisa, İzmir’den sonra en büyük ikinci sanayi ve ticaret merkezidir.

Gediz nehri sayesinde verimli ovalara sahip olan Manisa’da Sultani üzümleri yetişmekte ve tarım da bölge halkının önemi geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Kültürel gezileri sevenler ise Gymnaisum, Kybele anıtı, Thyateira Antik kenti ile Kula peri bacaları, bölgenin ilgi çekici alanlarındandır.

Manisa Tarzanı heykeli ile simgelenen Manisa’da, her yıl mesir macunu festivali düzenlenmektedir. Sanayi ve tarım alanında gelişmiş bir kent olan Manisa, Celal Bayar
Üniversitesi ile bilinen kentlerimiz arasındadır.

Ulaşım imkanlarının gelişmiş olması ve öğrencilerin sık sık yolculuk etmesi, Manisa’nın her yerden ulaşılabilen bir kent olmasını sağlamıştır. 
 

Aydın Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Aydın Aydın otogarı şehir merkezine biraz uzak olduğu için otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti temin etmek için otogardaki yerel ulaşım araçları tercih edilmektedir.

Otogarın yeni yerine ulaşım için güzergah değiştiren sarı belediye otobüsleri, taksi ve dolmuşlarla otogardan diğer ilçelere, diğer ilçelerden de otogara ulaşım sağlanabilmektedir. Otogarın yeni yeri geniş olduğu için, tüm şehir içi araçlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarı otobüsler için Aykart kullanılmaktadır. Aykart satın almak istediğinizde terminaldeki büfelerden satın alabilirsiniz ve duraklardaki otomatlardan kontörünüz bittikçe yükleme yaptırabilirsiniz. Öğrenci ve yaşılar için de Aykart ile indirimli ulaşım imkanı vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0256 518 73 21 numarasından çağrılabilir ve otogar çıkışında bulunan taksilerle istenilen yere gidilebilmektedir. Taksi ücretlerinde gece tarifesi uygulanmamaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan Söke ve Nazilli ilçelerine otobüs vardır. Söke için 601, Nazilli için 602 numaralı otobüse binilmesi gerekmektedir. Otogara giden otobüslerin numaraları 1, 2, 3, 8, 9, 12, 16, 17 ve 20 numaralı otobüsler yeni otogardan geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Söke, Didim, Kuşadası, Nazilli ve diğer bölgelere ücretsiz servis hizmetleri bulunmaktadır. Bu servisler için otobüs şirketinizden bilgi alabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Minibüslerle de tüm ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Otogarın içerisinde bulunan dolmuş durağından, gideceğiniz ilçenin güzergahını izleyen minibüslere binebilirsiniz. Bu minibüsler otobüs saatlerine göre hizmet vermektedir ve ücretleri de oldukça uygundur. 

En Popüler Manisa - Aydın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aydın Hava Durumu

 • orta şiddetli yağmur
  Sal
  orta şiddetli yağmur
  13°C
 • açık
  Çar
  açık
  6°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  9°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  1°C
 • açık
  Cmt
  açık
  1°C

Haritada Aydın

Aydın Hakkında

Nüfus
0
Plaka
9
Telefon Kodu
256