Lüks Ereğli Otobüs Bileti

Lüks Ereğli Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
Kuruluş Tarihi
Firma Puanı
0 / 5

Lüks Ereğli Hakkında

Lüks Ereğli

Lüks Ereğli Turizm firmasının tecrübesi tarihi 1973 yılına uzanmaktadır. 993 yılında Meram Turizm firmasında çalışan kiralık araç sahiplerinin bir araya gelerek kurduğu bir şirkettir. Konya iline bağlı bir ilçe olan Ereğli'nin adını taşımaktadır. Seyahat firması temellerini Lüks Ereğli Seyahat Nakliyat San. Tic. A.Ş olarak atmıştır.
 
 Lüks Ereğli Turizm, kurulduğu tarihten itibaren kaliteli hizmet ilkesini benimsemiş firmalar arasında yerini almıştır. Kurulduğu tarihten günümüze Türkiye genelinde tanınmış bir marka haline gelmeyi başarmış seyahat şirketlerinden biri olmuştur.
 
 Lüks Ereğli Turizm şirketi; Mehmet Kaya’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı altında 3 kişilik yönetim kurulundan oluşmaktadır. Yolcu taşımacılığı sektöründe, teknolojinin gerisinde kalmadan, huzur, konforu yolcularına sağlayan firmalardan biridir. Yolcularının emniyetinden ödün vermeden, yolcularını gidecekleri lokasyona güvenle taşımayı sürdürmektedir. Lüks Ereğli otobüs bileti satışları online olarak güvenilir olarak gerçekleştirilmektedir.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Lüks Ereğli Turizm firması, Türkiye'de pek çok noktaya yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bu doğrultuda düzenlemekte olduğu çok fazla sefer sayısı olan şirketlerden biridir. Düzenlemekte olduğu en popüler seferler arasında ise;
 
 - Adana ve İzmir arasında,
 - Adana ve Konya arasında,
 - Ankara ve Ereğli arasında,
 - Antalya ve Adana arasında,
 - Antalya ve Konya arasında,
 - Antalya ve Niğde arasında,
 - Antalya ve Mersin arasında,
 - Balıkesir ve Konya arasında,
 - Balıkesir ve Mersin arasında,
 - İstanbul ve Ereğli arasında gerçekleştirilen seferler yerini almaktadır.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Lüks Ereğli Turizm, günümüz yolcu taşımacılık sektörünün koşullarının gerisinde kalmadan faaliyetlerine devam etmektedir. Bu hedef doğrultusunda 2004 yılında araç filosunu Mercedes-Benz O403 araçlarıyla yenilemiştir. Yolcularına sunduğu konforu daha da arttırmak amacıyla 2007 yılında tekrar araçlarını yenilenme sürecine girmiştir. Firmada yolcuların hizmetine sunulan otobüslerin tamamı 2007 model Mercedes-Benz Travego model araçlar ile değiştirilmiştir. Son olarak 2016 yılında yenilediği araç filosu ile hizmette günümüz yolculuk anlayışına uygun konforu sunmaktadır.
 
 Lüks Ereğli Turizm, tecrübeli, profesyonel, hizmet sektöründe uzmanlaşmış kadrosuyla yolcularını misafir etmektedir. Ayrıca müşterilerinin rahatı ve konforu için konaklama noktalarındaki hizmet ortaklarıyla iş birliği içinde bulunmaktadır. Firmanın sahip olduğu otobüslerin tamamında konforlu dizayna sahip koltuklar bulunur. Bu koltukların her birinde film izleme, oyun oynama gibi faaliyetleri mümkün kılan ekranlar yerini alır.
 

 Sefer İkramı, Servis Ve Diğer Hizmet Programları

 
 Lüks Ereğli Turizm, yolcularına konforu önceleyen bir yaklaşım içinde kapılarını açmakta olan firmalardan biridir. Bu bakımdan otobüsler içerisinde geniş aralığına sahip koltuklar müşterilerin tercihine sunulmaktadır. Koltukların tamamında yolcuların varış noktasına güvenle ulaşmasını sağlamak için emniyet kemerleri bulunmaktadır.
 
 Ayrıca Yolcularına sigortalı seyahat olanağı sunan yolcu taşımacılık hizmeti veren firmalar arasında yerini alır. Müşterilerine her zaman güler yüzlü hizmeti benimsemiş seçenekler arasındadır. Araçlarının tamamında yolcularının kullanımına sunulan kablosuz internet olanağı bulunmaktadır. Lüks Ereğli Turizm, araç içi uydu TV mevcudiyetine sahip otobüsleriyle yolcularını misafir etmektedir.

Lüks Ereğli İletişim

Telefon: 444 42 42
Telefon: 0332 713 11 01
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Çahı Mahallesi - Yeni Otogar 42310 Ereğli / KONYA

Lüks Ereğli Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Lüks Ereğli SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lüks Ereğli firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lüks Ereğli firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lüks Ereğli otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lüks Ereğli otobüs firmasında da geçerlidir.
Lüks Ereğli otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lüks Ereğli biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lüks Ereğli otobüs biletini alabilirsiniz.
Lüks Ereğli otobüs firması başlıca İzmir, Konya, Adana, Kayseri, Mersin şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 17 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lüks Ereğli otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lüks Ereğli Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok