Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Konya - Muş Otobüs Bileti

Konya - Muş Otobüs Seferleri

 • Lider Muş Turizm
  KONYA
  21:30
  MUŞ
  13:20
  100 TL
 • Vangölü Turizm
  KONYA
  21:30
  MUŞ
  120 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KONYA
  22:00
  MUŞ
  13:20
  130 TL
 • Lider Muş Turizm
  KONYA
  21:30
  MUŞ
  13:20
  100 TL
 • Vangölü Turizm
  KONYA
  21:30
  MUŞ
  120 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KONYA
  22:00
  MUŞ
  13:20
  130 TL
 • Lider Muş Turizm
  KONYA
  21:30
  MUŞ
  13:20
  100 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KONYA
  22:00
  MUŞ
  13:20
  100 TL
 • Vangölü Turizm
  KONYA
  20:30
  MUŞ
  120 TL
 • Vangölü Turizm
  KONYA
  21:30
  MUŞ
  120 TL
 • Lider Muş Turizm
  KONYA
  21:30
  MUŞ
  13:20
  100 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KONYA
  22:00
  MUŞ
  13:20
  100 TL
Tümünü Göster

Konya - Muş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Lider Muş Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Erciş Seyahat
Vangölü Turizm
Yeşil Muş Ovası

Konya Hakkında

Konya, evliyalar şehri ve insanlık tarihin ilk yerleşim birimlerinden bir tanesidir. tarihin akışından birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Konya aslından bir müze şehridir. Konya’da bulunan Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Doğanhisar, Ereğli, Hadım, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Seydişehir güzide ilçelerindendir. Konya yetiştirmiş olduğu büyük İslam alimleri ve evliyalar ile tanınır. Bunlardan en çok bilineni Mevlana’dır.

Şehirin yöresel lezzetleri su, sedirler, patlıcan bayıltan, patlıcan böğürmesi, lahana kapaması, yumurtalı kabak, ekşili kabak, cella, topalak köfte, etli ekmek, çullama, fırın kebabı, erişte çorbası, süt, tutmaç, arapaşı, tandır, mercimekli oğmaç, bamya ve taygadır. Konya’nın köylerinde ve ilçelerinde dokunmuş olan kilim ve halılar alınabilecek olan önemli hediyeliklerdir. Bunun yanı sıra Konya ve Mevlana’ya yönelik olan hediyelik eşyalarda bol miktarlarda ve her yerde bulunur. şehri ziyaret edip Mevlana Müzesini ve bulunan diğer müzeleri ziyaret etmeden, 10-17 Aralık tarihinde yapılan Mevlana Anma Törenine katılmadan, kilim, halı ve keçelerden satın almadan, düğün yemeğini tatmadan, hanları, sarayları ve camileri ziyaret etmeden, Kilistrayı ve Çatalhöyük’ü ziyaret etmeden dönmemelisiniz.

Muş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Muş otogarına ulaşım için taksi, servis ve minibüsler tercih edilmektedir. Yeni otobüs terminalinin yapımı gündemde olduğu için, halkın tercihiyle taşınacak olan otogara yeni bir yer arayışına girilmiştir.

Şu anki otogara ulaşım için, taksi ya da dolmuş tercih edilebilir. Bazı otobüs firmaları da servis hizmeti vermektedir. Otogarda ücretsiz açık otopark bulunmaktadır. Muş otobüs firmaları en uygun otobüs bileti fırsatları bulabileceğiniz yerel otobüs firmalarıdır ve bazılarının ilçelerde yazıhaneleri vardır.

Bu yazıhanelerden çift yönlü servis hizmeti alınabilmektedir ve her otobüs firması vermese de, bazılarında ücretsiz servis vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

24 saat hizmet veren taksiler, otogarda bulunmadığı için otogara çok yakın olan Bizim Taksiden hizmet alabilirsiniz. (0436) 212 06 16 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksiler, açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanırlar.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Muş belediyesinin otobüs sayıları çok az olduğu için, otogara ulaşım çok tercih edilmemektedir. Genelde halk şehir içi otobüslerle ulaşım tercih etmektedir. Öğrenci indirimi bulunmaktadır ve ücretler 1.50 liradan başlamaktadır.

Şehir merkezine ulaşmak istediğinizde, otogardan geçen otobüslere binebilirsiniz. Otobüslerde bilet ve para geçerlidir. Tüm Muş ilçelerine ve bazı köylere kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazılarının servis hizmeti vardır. Servis hizmeti alacağınız otobüs firmasıyla görüşerek, gitmek istediğiniz herhangi bir güzergaha servis olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Muş şehir içi ulaşımının en sık tercih edilen şekli olan minibüsler, her mahalle ve köye ulaşmaktadır. Minibüsle ulaşım için tercih edeceğiniz güzergaha merkezden her 10 dakikada bir minibüs bulabilirsiniz.

En Popüler Konya - Muş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Muş Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  14°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  12°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  10°C
 • açık
  Cum
  açık
  7°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  8°C

Haritada Muş

Muş Hakkında

Nüfus
408.728
Plaka
49
Telefon Kodu
436