Kayseri Bitlis Otobüs Bileti

Kayseri - Bitlis Otobüs Seferleri

 • Bitlis Taç Turizm
  KAYSERI
  00:20
  BITLIS
  11:50
  450,00 TL
 • Best Van Turizm
  KAYSERI
  01:15
  BITLIS
  13:00
  550,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  KAYSERI
  03:05
  BITLIS
  14:19
  550,00 TL
 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  00:30
  BITLIS
  13:30
  550,00 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  02:00
  BITLIS
  13:30
  350,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  KAYSERI
  05:00
  BITLIS
  15:15
  520,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Bitlis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Ercis Sema
Metro Turizm
Öz Erciş Seyahat
Vangölü Turizm

Kayseri - Bitlis Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Bitlis arası genellikle 11 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Bitlis arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van, Best Van Turizm, Ercis Sema, Metro Turizm, Öz Erciş Seyahat, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Kayseri Bitlis otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Bitlis otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Bitlis Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bitlis

Bitlis otogarı şehir merkezi dışında yer almaktadır. Ulaşım konusunda fazla gelişmediği için sadece minibüs ve servislerle çevre ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin ederek komşu illere seyahat edilebilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birkaç tanesinin çeşitli ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Otobüs firmanızı arayarak servis saatleri ve güzergahlar hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs hizmetinden yararlanarak birçok farklı köy ve ilçeye gidebilirsiniz. Bitlis şehir içi ulaşımı minibüslerle sağlanmaktadır ve otobüs yoktur.

En Popüler Kayseri - Bitlis Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bitlis Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  -2°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -6°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -3°C

Haritada Bitlis

Bitlis Hakkında

Nüfus
340.449
Plaka
13
Telefon Kodu
434