Kastamonu Karabük Otobüs Bileti

Kastamonu - Karabük Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  TAŞKÖPRÜ
  02:30
  KARABÜK
  04:45
  100,00 TL
 • Metro Turizm
  TASKOPRU
  00:30
  KARABUK
  04:00
  100,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  TAŞKÖPRÜ
  02:30
  KARABÜK
  04:30
  105,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kastamonu - Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Ali Osman Ulusoy
Efe Tur
Karabük Doguş
Metro Turizm
Ulusoy Seyahat

Kastamonu - Karabük Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kastamonu Karabük arası genellikle 2 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kastamonu Karabük arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, Ali Osman Ulusoy, Efe Tur, Karabük Doguş, Metro Turizm, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
Kastamonu Karabük otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Kastamonu Karabük otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kastamonu Hakkında

Karadeniz kentlerinden olan Kastamonu, İnebolu evleri, Tosya pirinci ve doğal güzellikleri ile ünlü bir kenttir.

Cide, Doğanyurt, İnebolu, Bozkurt, Abana ve Çatalzeytin ilçelerinin Karadeniz’e kıyısı vardır. Geleneksel Türk evlerinin ve Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan Kastamonu’da, İnebolu, Küre ve Abana’daki eski evler oldukça önemli turistik alanlar arasındadır. Kurtuluş Savaşında en çok şehit veren üçüncü il olan Kastamonu, doğal hayatın da merkezidir.

Birçok yaban hayvanının bulunduğu kentte, doğanın tüm güzelliklerini her mevsim yaşamanız mümkün olmaktadır. Peyzaj açısından oldukça şık bir doğası olan Kastamonu,
Küre Dağlarının ikiye böldüğü bir kenttir.

Karadeniz kıyısındaki iller Karadeniz iklimine sahipken, denizellikten uzak olanlarda daha ılıman bir karasal iklim görülmektedir. Cumhuriyet tarihinde de önemli bir yeri olan
Kastamonu, özellikle yaz turizmi için koylarıyla, kış turizmi için kayak merkezi ile her mevsim en uygun otobüs bileti ile gezip,  tadı çıkarılabilecek bir kent olmuştur. 
 

Karabük Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Karabük

Karabük otogarından şehir merkezine ulaşım için çeşitli yollar vardır. Özellikle servisler, minibüs ve taksiler çevre ilçelere ulaşım için oldukça önemli bir yer edinmektedir. En uygun otobüs bileti kampanyalarında sık sık tercih edilen bu kent, her mevsim ayrı bir

güzelliğe sahiptir.

Şehir merkezi ve Safranbolu, Eflani gibi kentlere ulaşım sağlamak için, minibüsler çok sık tercih edilmektedir. Otobüs fiyatları da oldukça ekonomiktir ve merkezde bulunan otogara her yerden kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0370) 424 69 12 numarasından ulaşılabilir. Taksi ile ulaşımı tercih edenler, şoförle görüşerek gidecekleri güzergahla ilgili ne kadar bir miktar ödemeleri gerektiğini öğrenebilirler. Taksi ile ulaşım, birçok kente nazaran daha pahalıdır. Bu nedenle fiyat konusunu
danışarak karar vermeniz şarttır. 
 

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah saat 06:30’dan itibaren başlayan otobüs seferleri, akşam 23:00’e kadar sürmektedir. İlçe ve köylere otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır ve otogara da ulaşmak mümkün olmaktadır. Otogardan çıkınca köprüden karşı tarafa geçerek ya da otogarı dışındaki durakta bekleyerek minibüse binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleri özellikle Safranbolu gibi turistik açıdan merak uyandıran ilçelere ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Otobüs Karabük kentine geldiğinde, servis hizmeti bulunan firmalar yolcu bilgisi alarak, yolcuları servise yönlendirmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan çıktığınızda yolun her iki tarafından da minibüslerle gitmek istediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz. Bir adet köprü bulunan otogar çıkışında, gidiş ve dönüş yönünden her 15 dakikada bir geçen minibüslere binebilirsiniz. Karabük minibüsleri ile her ilçe ve köye kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Son minibüs seferi saat 23:00’te sona ermektedir.

En Popüler Kastamonu - Karabük Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Karabük Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  2°C

Haritada Karabük

Karabük Hakkında

Nüfus
236.978
Plaka
78
Telefon Kodu
370