Karabük Doguş Online Otobüs Bileti

Karabük Doguş Hakkında

Karabük Doguş

Genel Merkezi Karabük olan Karabük Doğuş firması, 1976 yılında kurulmuştur. Son derece eski bir kuruluş yılı olan firmanın, taşımacılık alanında yıllardır sahip olduğu bir deneyim var. Karabük Doğuş kurucusu Salih Gebeşoğlu’dur. Ayrıca Hasan Demir, Fahri Yarımoğlu, Orhan Cabası, Emin Cabacı gibi isimlerde hem kurucu hem yöneticidir.

Hizmet ve Programları

Yolcu taşıma konusunda uzun yıllardır hizmet veren Karabük Doğuş hizmeti, her geçen gün kalitesinden ödün vermeden büyüyerek ilerliyor. Yolcular için sunulan çok sayıda olanak sayesinde, mümkün olduğunca iyi bir hizmet alacaksınız.

Yolculuk öncesinde;

Bilet almadan önce, size yolculuk ile ilgili detaylı bilgi verilir. Güzergah, varış saati gibi bilgileri alabilirsiniz. Biletinizi almak için gerek online sistemleri gerek ise direkt olarak turizm acentelerini tercih etmeniz mümkündür. Yolculuk başlamadan bavullar alınır ve bagaj kuponu teslim edilir. Yolculuk boyunca araçta eşyalarınızın güvenliği sağlanır. Bagajdaki eşyalarınızın korunması sağlanır.


Yolculuk sırasında;

Sunulan hizmet yolculuk sırasında da en nitelikli şekilde devam etmektedir. Bunun için yolculuk sırasında düzenli olarak koridorlar kontrol edilir ve sizin herhangi bir talebiniz olması durumunda, talebinizin gerçekleştirilmesi sağlanır. Yolculuk sırasında ikramlar dağıtılacaktır. Sıcak ve soğuk içecek servislerinin yapılması programlanmıştır. Dilerseniz tatlı ve tuzlu yiyecek servisinden de faydalanabilirsiniz. Ücretsiz şekilde yiyecek ve içecek servisi yapılır. Yolculuğunuz sırasında ihtiyacınız olan priz, USB, Wi-Fi gibi ihtiyaçlarınız da karşılanıyor. Ayrıca koltukların arkasında yer alan ekranlardan TV izleme, mp3 dinleme gibi fırsatlar da sunuluyor.


Yolculuk sonrasında;


Yolculuğunuzun tamamlanmasından sonra Karabük Doğuş otobüs bileti üzerinden, dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz yolculuk hakkında bilgi verebilir, taleplerinizi sunabilirsiniz. Memnuniyeti sağlamak açısından her yorum dikkate alınacaktır.

Seferleri

Otobüs seferleri online olarak ve acentelerden düzenli şekilde sunulur. Belirlenmiş olan zaman dilimi içinde, belirlenmiş olan lokasyondan kalkış yapılır. Karabük Doğuş otobüs seferleri düzenli bir şekilde sunuluyor olduğundan, dilediğiniz şekilde biletinizi alabilir, yolculuğunuzu yapabilirsiniz. En popüler olan yolculuklar için Karabük – İstanbul, Karabük – Zonguldak, Karabük – Trabzon seferlerini söyleyebiliriz.

Şehirlerarası seferler;

Otobüsle yapacağınız şehirlerarası yolculuk için Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Kastamonu, Iğdır, Karabük kalkış noktaları olabilir. Bu alanlardan kalkışın olması, varış noktasının da belirlemesi ile seferler gerçekleşecektir.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yolculuğun güzergahı ve ne kadar uzun süreceği dikkate alınarak molalar verilir. Karabük Doğuş şehirlerarası konaklama tesisleri işletmeciliği hizmeti yok. Ancak bunun yanında konaklamanın gerçekleşmesi için özel şirketlerin hizmetinden yararlanılıyor. Bu hizmette nitelikli bir hizmet vermeye dikkat eden konaklama tesisleri tercih ediliyor. Herhangi bir sorun yaşanmayacak, kalitede ödün verilmemiş olan dinlenme tesislerinde temel ihtiyaçlarınızın karşılanması sağlanacak.

  • Tuvalet – lavabo  - mescit gibi alanların oluşturulduğunu göreceksiniz.

  • Yemek yemeniz için restoran olacak. (ev yemekleri, yöresel yemekler)

  • Market


Otobüs Filosu

Otobüs filosunun kaç tane otobüsten oluştuğu bilinmiyor. Ancak otobüs filosunda mümkün olduğunca nitelikli araçların yer almasına özen gösterilmekte. Güvenliği sağlanmış olan araçlarda, geniş bagajlar bulunuyor. Taşıma hizmetinin en iyi şekilde gerçekleşmesi açısından tüm özellikler sağlanıyor. Karabük Doğuş otobüs filosu ile yolculukların güvenli ve konforlu şekilde tamamlanması rahatça mümkün oluyor.

Karabük Doguş İletişim

Telefon: 0370 424 19 19
Fax 3704132299
Website:

Adres:
Otogar Karabuk

Karabük Doguş En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Karabük Doguş Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok