Has Turizm Ltd. Otobüs Bileti

Has Turizm Ltd. Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
184
Genel Merkezi
Istanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1952
Firma Puanı
0 / 5

Has Turizm Ltd. Hakkında

Has Turizm Ltd.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan toplu taşıma hizmetlerinden biri otobüslerdir. Özellikle şehirler arası yolculuk yapanlar daha ucuz olması nedeniyle otobüsleri tercih eder. Eğer ki Has Turizm gibi bir şehirden bir başka şehre giden tek bir otobüs firması olursa.

Bütün otobüs firmalarının reklamlarında her şehirden her şehre seferlerinin olduğuyla ilgili şeyler görürüz. Ne var ki uzak bir şehirden –hele ki merkezi olmayan iki şehirse- diğer bir uzak şehre seyahat etmek zorundaysanız ve kullanabileceğiniz tek araç otobüs ise kolay kolay bilet bulunamıyor. Örneğin Marmaris’ten Mersin’e gitmeniz gerekiyor. Üstelik uçak kullanabilecek maddi durumunuz yok ki şu an için Mersin’de tamamlanmış bir havaalanı da yok. Kısacası bu iki yer arasındaki tek ulaşım yolu otobüs. Her şehre seferi olan bilindik otobüs firmalarına baktığımızda hiç birinin Marmaris-Mersin arasına seferi yok. Kabul etmeliyiz ki Akdeniz Bölgesi’ndeki dağlar yüzünden ulaşım zor ve uzun ancak iki yer arasında seyahat etmek zorunda olan yolcular için Has Turizm bir sefer koymuş. Hatta bu bölgelere sadece bu şekilde ulaşılabiliyor. Uzun bir yol olmasına rağmen kendinizi rahat ve konforlu hissettiren bir otobüsle yolcuları çok sıkmadan çeşitli molalar vererek güzel bir yolculuk geçirtiyor.

Eğer ki çok para vermeden yolculuk etmek isteniyorsa nereden nereye gidilecek olursa olsun gerçekten her şehre seferi olan Has Turizm tercih edilmeli. 

Has Turizm Ltd. İletişim

Telefon: (0326)-444-06-31
Telefon: 4440631
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Bankalar Caddesi, No: 34, Hatay

Has Turizm Ltd. Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Has Turizm Ltd. SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Has Turizm Ltd. firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Has Turizm Ltd. firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Has Turizm Ltd. otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Has Turizm Ltd. otobüs firmasında da geçerlidir.
Has Turizm Ltd. otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Has Turizm Ltd. biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Has Turizm Ltd. otobüs biletini alabilirsiniz.
Has Turizm Ltd. otobüs firması başlıca Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 34 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Has Turizm Ltd. otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Has Turizm Ltd. Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok