Has Turizm Ltd. Online Otobüs Bileti

Has Turizm Ltd. En Popüler Otobüs Seferleri


Has Turizm Ltd. Hakkında

Has Turizm Ltd.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan toplu taşıma hizmetlerinden biri otobüslerdir. Özellikle şehirler arası yolculuk yapanlar daha ucuz olması nedeniyle otobüsleri tercih eder. Eğer ki Has Turizm gibi bir şehirden bir başka şehre giden tek bir otobüs firması olursa.

Bütün otobüs firmalarının reklamlarında her şehirden her şehre seferlerinin olduğuyla ilgili şeyler görürüz. Ne var ki uzak bir şehirden –hele ki merkezi olmayan iki şehirse- diğer bir uzak şehre seyahat etmek zorundaysanız ve kullanabileceğiniz tek araç otobüs ise kolay kolay bilet bulunamıyor. Örneğin Marmaris’ten Mersin’e gitmeniz gerekiyor. Üstelik uçak kullanabilecek maddi durumunuz yok ki şu an için Mersin’de tamamlanmış bir havaalanı da yok. Kısacası bu iki yer arasındaki tek ulaşım yolu otobüs. Her şehre seferi olan bilindik otobüs firmalarına baktığımızda hiç birinin Marmaris-Mersin arasına seferi yok. Kabul etmeliyiz ki Akdeniz Bölgesi’ndeki dağlar yüzünden ulaşım zor ve uzun ancak iki yer arasında seyahat etmek zorunda olan yolcular için Has Turizm bir sefer koymuş. Hatta bu bölgelere sadece bu şekilde ulaşılabiliyor. Uzun bir yol olmasına rağmen kendinizi rahat ve konforlu hissettiren bir otobüsle yolcuları çok sıkmadan çeşitli molalar vererek güzel bir yolculuk geçirtiyor.

Eğer ki çok para vermeden yolculuk etmek isteniyorsa nereden nereye gidilecek olursa olsun gerçekten her şehre seferi olan Has Turizm tercih edilmeli. 

Has Turizm Ltd. İletişim

Telefon: (0326)-444-06-31
Telefon: 4440631
E-Posta: hasturizm@hasturizm.com.tr
Website:

Adres:
Bankalar Caddesi, No: 34, Hatay

Has Turizm Ltd. En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Has Turizm Ltd. Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok