Has Turizm A.Ş. Otobüs Bileti

Has Turizm A.Ş. Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
Kuruluş Tarihi
Firma Puanı
4.46 / 5

Has Turizm A.Ş. Hakkında

Has Turizm A.Ş.

Üç kıtada yüzlerce kara taşımacılığı yapan firmanın temelleri 1900 ‘lü yılların başında atılmıştır. İlk seferini Antakya – Ceyhan – Adana – Tarsus – Mersin hattında gerçekleştirmiştir. 1968’ de Otomarsan ‘ın otobüs üretmeye başlaması ile yeni bir Pazar arayışına girmişlerdir. Ve nihayet 1975 yılında Arabistan ‘da Has Turizm olarak karayolu taşımacılığına başlamıştır. 1981 yılında da hac organizasyonlarına başlamıştır.

Döneminin ekonomik ve sosyal gelişmelerini an be an takip eden bir firma olarak akla gelir. En son faaliyeti ise, 1990 Körfez Bunalımı’nda 5.000.000 Yemen vatandaşını Arabistan’dan Yemen ‘e taşıma organizasyonun da yer almıştır.

Bugün Has Turizm, yalnızca Türkiye ‘de değil güneyde Yemen ‘den kuzeye Sibirya ‘ya kadar kara yolu taşımacılığında öncü sıradadır.

Hizmet ve Programları

 • Özellikle okul projelerine destek vermektedirler. En son İsmail – Mehmet SELİM Kara Kız Meslek Lisesi’nde ve Sıdıka – Bedia KARA İlköğretim Okulu’nda yer almışlardır.
 • TBMM tarafından “ Üstün Hizmet Ödülü “ alınmıştır.
 • Rusya Ulaştırma Bakanlığınca “ALTIN AT ARABASI “ ödülü almaya hak kazanmışlardır.
 • Otobüs seferlerinde kola, kahve, çay, kolonya, şeker, tatlı ve tuzlu kurabiyeler ikram edilmektedir. Türk kahvesi de ikramlar arasında yer alır. 2 saat süreler ile servise çıkılır. Ve her daim host isteklere cevap verir. Olağanüstü durumlarda önlem alabilmektedir. Evine misafirliğe gitmişsiniz gibi bir hizmet sizleri beklemektedir.
 • LCD ekranda film izleme, oyun oynama, müzik dinleme şansı bulunur. Usb özelliği ile yanınızda getirdiğiniz şahsınıza ait filmleri ve müzikleri dinleyebilirsiniz. İnternet olanağı ile her daim çevrimiçi olmanızı sağlar.

Seferleri

 • Hatay – Ankara güzergâhı 20.00 itibari ile başlar 23.00 itibari ile biter. Bu sefer aralığı mevsimsel ve gidiş – dönüş yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.
 • İstanbul ‘dan Sofia ‘ya( Bulgaristan ) her gün 22.00 itibari ile sefer bulunur. Araç Expresstir.


Konaklama Tesisleri

Ağaçlı Dinlenme Tesisi

Çiftlik, 68200 Aksaray MERKEZ.

Otobüs Filosu

 • Mercedes TRAVEGO 17 SHD / Royal Class
 • Mercedes TRAVEGO 15 SHD
 • Mercedes TRAVEGO 17
 • Mercedes – 0 403
 • Mercedes TRAVEGO 580 RHD

3000 otobüs 6.000 şoför ile hizmet vermektedir.

Has Turizm A.Ş. İletişim

Telefon: (0326)-444-06-31
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Güzelburç mah. Atatürk Cad. NO:237/A ANTAKYA-HATAY

Has Turizm A.Ş. Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Has Turizm A.Ş. SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Has Turizm A.Ş. firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Has Turizm A.Ş. firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Has Turizm A.Ş. otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Has Turizm A.Ş. otobüs firmasında da geçerlidir.
Has Turizm A.Ş. otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Has Turizm A.Ş. biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Has Turizm A.Ş. otobüs biletini alabilirsiniz.
Has Turizm A.Ş. otobüs firması başlıca Ankara, Edirne, İstanbul, Kocaeli, Adana şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 7 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Has Turizm A.Ş. otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Has Turizm A.Ş. Hakkında Yorumlar

Çok İyi (38)
İyi (9)
Orta (8)
Kötü (2)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.46

57 Değerlendirme

E****

D****

31-01-2023

Gayet iyiydi.


M****

A****

24-01-2023

Personel iyi otobüs arıza yaptı üç saat geç ulaştık girmediği ilçe kalmadı tablet kötü kulaklık girişi bozuk telefon şarj edilemiyor


S****

B****

23-01-2023

Otobüsün TV ve filmleri çalışmıyor


L****

****

03-01-2023

Beklediğimden daha rahat ve hızlıydı.Personelin ilgi ve alakası da güzeldi. Her daim Has ile yolculuk yapmaya devam.


N****

S****

23-12-2022

Rahat ve güzel bir yolculuktu teşekkür ederiz has turizm


F****

T****

21-12-2022

Koltuklar yeni gibi ancak tv film vs çalışmıyordu, ayrıca koltuklar arası mesafe çok yakın ve rahatsız edici. Gökbey Turizm i otobüsleri yeni olduğu için tercih etmiştim ancak iptal nedeniyle Has Turzm ile yolculuk yapmak zorunda kaldım. Bir önceki yolculuğumda da benzer şeyler yaşamıştım. Has Turizm pek çok konuda rakiplerinin gerisinde bence. Sağolun


***

****

12-12-2022

yolculuk güzeldi. teşekkürler.


A****

****

09-12-2022

Memnun kaldım


O****

****

02-12-2022

Sürekli mola olması iyiydi otobüs temizdi memnun kaldık


N****

Y****

30-11-2022

gayet iyi