Has Turizm A.Ş. Online Otobüs Bileti

Has Turizm A.Ş. Hakkında

Has Turizm A.Ş.

Üç kıtada yüzlerce kara taşımacılığı yapan firmanın temelleri 1900 ‘lü yılların başında atılmıştır. İlk seferini Antakya – Ceyhan – Adana – Tarsus – Mersin hattında gerçekleştirmiştir. 1968’ de Otomarsan ‘ın otobüs üretmeye başlaması ile yeni bir Pazar arayışına girmişlerdir. Ve nihayet 1975 yılında Arabistan ‘da Has Turizm olarak karayolu taşımacılığına başlamıştır. 1981 yılında da hac organizasyonlarına başlamıştır.

Döneminin ekonomik ve sosyal gelişmelerini an be an takip eden bir firma olarak akla gelir. En son faaliyeti ise, 1990 Körfez Bunalımı’nda 5.000.000 Yemen vatandaşını Arabistan’dan Yemen ‘e taşıma organizasyonun da yer almıştır.

Bugün Has Turizm, yalnızca Türkiye ‘de değil güneyde Yemen ‘den kuzeye Sibirya ‘ya kadar kara yolu taşımacılığında öncü sıradadır.

Hizmet ve Programları

 • Özellikle okul projelerine destek vermektedirler. En son İsmail – Mehmet SELİM Kara Kız Meslek Lisesi’nde ve Sıdıka – Bedia KARA İlköğretim Okulu’nda yer almışlardır.
 • TBMM tarafından “ Üstün Hizmet Ödülü “ alınmıştır.
 • Rusya Ulaştırma Bakanlığınca “ALTIN AT ARABASI “ ödülü almaya hak kazanmışlardır.
 • Otobüs seferlerinde kola, kahve, çay, kolonya, şeker, tatlı ve tuzlu kurabiyeler ikram edilmektedir. Türk kahvesi de ikramlar arasında yer alır. 2 saat süreler ile servise çıkılır. Ve her daim host isteklere cevap verir. Olağanüstü durumlarda önlem alabilmektedir. Evine misafirliğe gitmişsiniz gibi bir hizmet sizleri beklemektedir.
 • LCD ekranda film izleme, oyun oynama, müzik dinleme şansı bulunur. Usb özelliği ile yanınızda getirdiğiniz şahsınıza ait filmleri ve müzikleri dinleyebilirsiniz. İnternet olanağı ile her daim çevrimiçi olmanızı sağlar.

Seferleri

 • Hatay – Ankara güzergâhı 20.00 itibari ile başlar 23.00 itibari ile biter. Bu sefer aralığı mevsimsel ve gidiş – dönüş yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.
 • İstanbul ‘dan Sofia ‘ya( Bulgaristan ) her gün 22.00 itibari ile sefer bulunur. Araç Expresstir.


Konaklama Tesisleri

Ağaçlı Dinlenme Tesisi

Çiftlik, 68200 Aksaray MERKEZ.

Otobüs Filosu

 • Mercedes TRAVEGO 17 SHD / Royal Class
 • Mercedes TRAVEGO 15 SHD
 • Mercedes TRAVEGO 17
 • Mercedes – 0 403
 • Mercedes TRAVEGO 580 RHD

3000 otobüs 6.000 şoför ile hizmet vermektedir.

Has Turizm A.Ş. En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Has Turizm A.Ş. Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (10)
İyi (1)
Orta (3)
Kötü (1)
Çok Kötü (17)
Ortalama Puan

2.56

32 Değerlendirme

B****

***

26-12-2021

MERHABA HAS TURIZM AİLESİ BUGÜN ÇANAKKALE DEN HATAY A GIDEN OTOBÜSLE YOLCULUK YAPTIM VE HAYATIMDA BUKADAR İLGİLİ CAPTAN VE MUAVINI GÖRMEDİM KAPTAN NIHAT ANLAR MUAVİN MEHMET ALI ÖLÇER KAPTAN NURETTİN ÇİMEN GİBİ PERSONELLERINIZ OLDUĞU SÜRECE HAS KALITESINDEN ÖDÜN VERMEYECEKTİR BÖYLE PERSONELLER YETISTIRDIGINZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.. MUAVİN AYRI BI İLGİLİ VE GÜLER YÜZLÜYDU...


A****

s****

11-12-2021

Merhabalar HAS TURIZM YOLCULUĞUM GUZEL GEÇTİ ÖZELLİKLE MUAVININIZIN GÜLER YÜZLÜGÜ VE HERKESLE TEK TEK ILGILENMESI MUHTESIMDI ISMI MEHMET ALI BEYDI KENDISINE AYRİYETEN TEŞEKKÜRLERIMI SUNUYORUM..


A****

****

08-12-2021

Bir çok firma olmasına rağmen memnuniyetimizden dolayı firmanızı tercih ediyoruz.Telefon şarjı İçin iyileştirme yapılabilirmiş.Tşk İyi günler dilerim.Yel


A****

****

28-11-2021

Eşim Zülkarne ÇALIk uzun yıllar firmanızla yolculuk yaptığı Ve memnun kaldığı için firmanızı tercih ediyorum.Kızım Ayça Çalık’ta bu sene 4 yıllık Karabük ünüversitesini kazandı,Bir çok firma olmasına rağmen oda gidiş dönüşlerini firmanızla yapıyor.Bu güne kadar bir sıkıntı olmadı.Yakınlarımızada firmanızı öneriyorum.Kazasız yolculuklar diliyorum.Syg


H****

****

19-10-2021

hiçte memnun kalmadım bir daha zorunlu olmadıkça Has otobüslerine binmeyi düşünmüyorum açıkçası


Y****

D****

18-10-2021

Has turizm her zamanki gibi farkını ortaya koymakta. Çok memenun kaldım özellikle zamana riayet konusunda


F****

****

01-09-2021

Fazla yük alıcam diye ( müşterisi yok ama eşya var ) üç saat gecikmeki ulaştı araç 17 saatlik yolculuk oldu 20 saat. Aracın şarj yeri de kullanılamıyordu.


M****

E****

28-08-2021

Otobüs çok berbattı. Telefon şarj edilmiyor. Çok sarsıntılı ve bol bol acı frenli yolculuğun yanı sıra diğer firmalara nazaran da 2 saat gecikme yaşandı. Ne mola sürelerine uyuldu ne otogarlardan çıkmak bilindi. Bir daha tövbe binmem.


f****

****

22-08-2021

17 saat yapılan bir yolculuk için iki kez mola verilmesi kesinlikle uygun değil.maalesef bulunduğum noktada başka tercih edebileceğim firma yok. Dolmuş gibi her yere uğramasa yol çok daha kısa sürede gidilicek bir yol.


A****

****

07-08-2021

Şoförler ve muavinlerde sorun yoktu. Ancak otobüste cep telefonunu şarj edecek kısım bozuktu. Otobüslerin seyahatten önce elden geçirilmesi gerekli. Eve kadar sıfır şarjla gelmek zorunda kaldım. Biraz daha özen gerekli