Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Has Turizm A.Ş. Online Otobüs Bileti

Has Turizm A.Ş. Hakkında

Has Turizm A.Ş.

Üç kıtada yüzlerce kara taşımacılığı yapan firmanın temelleri 1900 ‘lü yılların başında atılmıştır. İlk seferini Antakya – Ceyhan – Adana – Tarsus – Mersin hattında gerçekleştirmiştir. 1968’ de Otomarsan ‘ın otobüs üretmeye başlaması ile yeni bir Pazar arayışına girmişlerdir. Ve nihayet 1975 yılında Arabistan ‘da Has Turizm olarak karayolu taşımacılığına başlamıştır. 1981 yılında da hac organizasyonlarına başlamıştır.

Döneminin ekonomik ve sosyal gelişmelerini an be an takip eden bir firma olarak akla gelir. En son faaliyeti ise, 1990 Körfez Bunalımı’nda 5.000.000 Yemen vatandaşını Arabistan’dan Yemen ‘e taşıma organizasyonun da yer almıştır.

Bugün Has Turizm, yalnızca Türkiye ‘de değil güneyde Yemen ‘den kuzeye Sibirya ‘ya kadar kara yolu taşımacılığında öncü sıradadır.

Hizmet ve Programları

 • Özellikle okul projelerine destek vermektedirler. En son İsmail – Mehmet SELİM Kara Kız Meslek Lisesi’nde ve Sıdıka – Bedia KARA İlköğretim Okulu’nda yer almışlardır.
 • TBMM tarafından “ Üstün Hizmet Ödülü “ alınmıştır.
 • Rusya Ulaştırma Bakanlığınca “ALTIN AT ARABASI “ ödülü almaya hak kazanmışlardır.
 • Otobüs seferlerinde kola, kahve, çay, kolonya, şeker, tatlı ve tuzlu kurabiyeler ikram edilmektedir. Türk kahvesi de ikramlar arasında yer alır. 2 saat süreler ile servise çıkılır. Ve her daim host isteklere cevap verir. Olağanüstü durumlarda önlem alabilmektedir. Evine misafirliğe gitmişsiniz gibi bir hizmet sizleri beklemektedir.
 • LCD ekranda film izleme, oyun oynama, müzik dinleme şansı bulunur. Usb özelliği ile yanınızda getirdiğiniz şahsınıza ait filmleri ve müzikleri dinleyebilirsiniz. İnternet olanağı ile her daim çevrimiçi olmanızı sağlar.

Seferleri

 • Hatay – Ankara güzergâhı 20.00 itibari ile başlar 23.00 itibari ile biter. Bu sefer aralığı mevsimsel ve gidiş – dönüş yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.
 • İstanbul ‘dan Sofia ‘ya( Bulgaristan ) her gün 22.00 itibari ile sefer bulunur. Araç Expresstir.


Konaklama Tesisleri

Ağaçlı Dinlenme Tesisi

Çiftlik, 68200 Aksaray MERKEZ.

Otobüs Filosu

 • Mercedes TRAVEGO 17 SHD / Royal Class
 • Mercedes TRAVEGO 15 SHD
 • Mercedes TRAVEGO 17
 • Mercedes – 0 403
 • Mercedes TRAVEGO 580 RHD

3000 otobüs 6.000 şoför ile hizmet vermektedir.

Has Turizm A.Ş. En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Has Turizm A.Ş. Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

2.47

15 Değerlendirme

E****

M****

14-06-2020

Muavin ve Şoförler çok iyilerdi. Çok ilgilendiler. Aynı zamanda Pandemi ye karşı tüm önlemler alınmıştı. İskenderundan İzmire seyehat ettim. Uzun yolculuk olmasına rağmen çok rahat ettim. Normalde yorum yapmam amaan derim ama bu yolculuk bu yorumdan ve 5 yıldızdan fazlasını hakediyor. Has Turizme çok teşekkür ederim.


M****

K****

19-06-2020

İslemderun ile Mersin arasında yolculuk yaptım, araç bilet saatinden 30 dakika gecikti personel bunu o kadar olağan karşılıyor ki sanırım her zaman böyle ,Pandemi dolayısıyla Ücretler 3 kat farkediyor , tekrar kullanmayı düşünmüyorum, şahsi araçla da aynı fiyata giderim en azından kötü muamele görmem ,biraz müşterilerinize kıymetli davranmayı tavsiye ediyorum , maske takınca iş bitmiyor.


D****

K****

27-06-2020

Şöför beye çok teşekkür ederim


F****

s****

31-08-2020

Bursadan Ankaraya yolcuk yaptık. Maske takmayanları uyarmadılar. Araç şehiriçi otobüs gibi çok sık durdu ve girdiği otogarda çok bekledi. İkram yoktu ve koltuklar arızalıydı.


S****

T****

04-09-2020

İZMİRDEN ADANAYA YOLCULUK YAPTIM.MEMNUN KALDIM. ŞÖFÖR ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM.


S****

****

13-09-2020

güzel bir yolculuktu


O****

K****

24-09-2020

Kesinlikle memnun değilim iptal işlemi mi tanımlamadı bu site hiç yok yere param gitti


Y****

A****

03-10-2020

Ankara hatay arası yolçuluk yapmak istedim Biletimi internetten aldım çalışanlardan biri beni yanlış pereno yönlendirdi. Yarım saat beni yönlendirdikleri peron önünde bekledim araç gelmedi aşti şubesini telefonla aramama rağmen telefonlara cvp vermediler ve beni suçladılar benim tek hatam tel numaramım bi rakamını yanlış yazmamdı. Bilet paramın iade edilmesini istedim vermediler çözüme ulaştırılmasını istedim ellerinden hiç bişey gelemiyeceklerini söylediler


Y****

A****

03-10-2020

Has truzim bi hatadır aptallıktır bi daha has truzimle seyahet etmiyeceğimm


O****

****

09-10-2020

İlk defa bu turizm ile yolculuk yaptım aracın koltukları çok rahatsız edici şekilde sert ve dizayn konusunda koltuk arası mesafe çok dar idi bir dahaki sefere bu firma ile yolculuk yapmam