Erzurum Giresun Otobüs Bileti

Erzurum - Giresun Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ERZURUM
  08:30
  GORELE
  15:30
  200,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ERZURUM
  12:30
  GÖRELE
  19:00
  220,00 TL
 • Aras Seyahat
  ERZURUM
  19:30
  GÖRELE
  01:45
  220,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  ERZURUM
  21:00
  GÖRELE
  02:40
  180,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ERZURUM
  10:30
  GÖRELE
  17:30
  220,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  ERZURUM
  19:02
  GÖRELE
  01:41
  200,00 TL
 • Vangölü Turizm
  ERZURUM
  19:30
  GÖRELE
  02:30
  200,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  ERZURUM
  22:45
  GÖRELE
  04:45
  180,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Erzurum - Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Kanberoğlu
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Vangölü Turizm

Erzurum - Giresun Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Erzurum Giresun arası genellikle 7 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Erzurum Giresun arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm, Kanberoğlu, Metro Turizm, Öz Has Bingöl, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Erzurum Giresun otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Erzurum Giresun otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Erzurum Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük kentlerinden olan Erzurum, kış turizminin en popüler merkezlerinden biridir.

Sanayisi hava şartları nedeniyle gelişmemiş olan Erzurum’da, tarım ve hayvancılık konusunda gelişmiş bir ekonomi vardır. Atatürk Üniversitesinin 70 bin öğrenci nüfusu bölgenin ekonomisine ciddi katkı sağlar. Yaz aylarında öğrencilerin yokluğu bölgede ciddi bir boşluk yaratmaktadır.

İnşaat alanında imalat yapılan Erzurum, son yollarda Palandöken kış turizminin cazip olması nedeniyle turist çekmektedir. Çifte Minareli Medrese ve Erzurum Kalesi, bölgenin en önemli turizm merkezleri arasındadır.

Erzurum’da genelde hizmet sektörü yaygındır ve gıda, inşaat imalatı yapılmaktadır. Köklü bir tarihe sahip olan bu kent, çok deprem gördüğü için birçok yapısı yıkılmış, şehir yeniden kurulmuştur.

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun

En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilen, yakınındaki okul nedeniyle kolay ulaşım sağlanabilen otogarda yenilenmesi gereken birçok alan olduğunu halk da belirtmektedir

Şehir merkezinde yer alan otogara, diğer Giresun ilçelerinin tümünden ulaşım sağlanabilmektedir. Sürekli sefer yapan minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkezde olduğu için tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Otogarın hemen yanında okul bulunduğu için ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır. Otogardan çıkıp taksi çevirerek istediğiniz yere taksi ile gitme imkanı vardır. Taksi şehir içi
ulaşımda kısa mesafelerde tercih edilir ama uzun mesafelerde tercih edilmez.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun belediye otobüsleri ile her yere gidebilirsiniz. Otogarın bulunduğu merkezden tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun belediyesi otobüslerine bilet ve para ile binebilirsiniz ve biletleri otogardan, büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları farklı Giresun ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için otobüs bileti aldığınız firma ile görüşerek servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Giresun ilinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle her yere kısa sürede gidilmesi ve sık sık şehir içinde sefer yapan bu araçlarla Ordu ve Trabzon illerine de gidilmesi oldukça önemlidir.

Merkezden her yere minibüs seferi bulabilirsiniz ve her yarım saatte bir Trabzon, Ordu, 15 dakikada bir de diğer illere minibüslerle ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.


Kiralık Araç

Turistik amaçlı gelen ve araç kiralamak isteyenler, yakın illeri ve diğer ilçeleri gezmek için konforlu bir seçim istediklerinde kiralık araç hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti için (0454) 215 11 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Erzurum - Giresun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Giresun Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -18°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -21°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -19°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -18°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -17°C

Haritada Giresun

Giresun Hakkında

Nüfus
426.686
Plaka
28
Telefon Kodu
454