Doğuş Iğdır Turizm Online Otobüs Bileti

Doğuş Iğdır Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Doğuş Iğdır Turizm Hakkında

Doğuş Iğdır Turizm

1995 yılında kurulmuş olan Doğuş Iğdır turizm, yirmi yılı aşkın süredir hizmet veriyor. ‘‘Durmak yok, yola devam’’ mottosu ile hareket eden turizm şirketi, çok sayıda şehirlerarası sefer ile hizmet veriyor.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolcu taşımadan en iyi hizmeti sunan Doğuş Iğdır Turizm, hizmet programlarını kurumsal şekilde oluşturarak yolcuların memnun kalmasının sağlıyor. Gerek otobüs seferi sırasında otobüs içinde gerekse sonrasında kurumsal bir hizmet sunuluyor.
 • İkramlar: Otobüs seferiniz sırasında dilediğiniz zaman su talep edebilirsiniz. Bunun dışında düzenli şekilde dağıtılacak olan ikramlardan muavin sorumlu olacaktır. Sıcak ve soğuk içecek servisinden yararlanacaksınız. Ayrıca sizin için özel ikramlar da sunulacak.
 • İnternet: Yolculuğunuz sırasında internet sizinle. Turizm acentesi tarafından sunulan internet hizmeti, yol boyunca sizinle olacak. Wi-Fi aracılığı ile gerek dizüstü bilgisayarlarınızı gerekse direkt olarak cep telefonlarınızı internete bağlayabilirsiniz.
 • Sigorta: Yol boyunca yol sigortanız devrede olacak. Güvenliğiniz için gerekli olan sigorta işlemi, biletinizi almanız halinde direkt olarak yapılıyor. Bu sayede yolculuk sırasında herhangi bir şekilde tedirgin olmanızın önüne geçiliyor.
 • Hız Sınırlaması: Doğuş Turizm güvenli yolculuk ilkesi sebebi ile hız sınırlandırması olan araçlarla kurallara uygun şekilde hareket etmeyi zorunlu hale getiriyor. Güvenliğinizin sağlanması için trafikte önlem alınması, acentenin edinmiş olduğu ilkeler arasında.
 • Mp3 Müzik: Dilerseniz her koltuk için ayrıca sunulan bir hizmet olan mp3 dinlemeyi değerlendirebilirsiniz. Farklı müziklerin yer aldığı cihaz sayesinde Doğuş Iğdır turizm yolculuğu elde ettiğiniz imkanlar sayesinde keyifli geçecek.
 • Uygu Yayını: Koltuğunuz için özel olarak oluşturulmuş olan ekrandan aynı zamanda uydu yayını da yapılıyor. Dilerseniz uygu yayını değerlendirerek keyifli zaman geçirme fırsatını elde edebilirsiniz.
 • Geniş Koltuk Aralığı: Yolcuların rahat etmesi açısından önemli olan bir diğer husus ise koltuklar. Sizin için özel geniş koltuk aralığı kullanıldığından, rahat şekilde gidip gelmeniz sağlanacaktır.

Seferleri

Düzenli bir şekilde yapılan seferler sayesinde şehirlerarası ulaşım sorunsuz şekilde tamamlanıyor. Seferler ve sefer saatleri önceden belirleniyor. Online bilet sayesinde hem bilet alabilir hem de sefer saatlerini görebilirsiniz. Düzenlenmiş olan sefer saatleri ile biletinizi öncesinde alma ve sorun yaşamadan gideceğiniz şehirde olma imkanı bulacaksınız.
 • Iğdır – İstanbul Seferi: Şehirlerarası gerçekleşen seferler arasında Iğdır İstanbul seferi var. Her gün gerçekleşen bu seferin saati 11.30 olarak belirlenmiştir. Hareket saati Iğdır kalkışlı olmak üzere öğleden önce 11.30 olacaktır.
 • Iğdır Ankara: Gerçekleşen bir diğer sefer ise Iğdır kalkışlı olmak üzere Ankara’ya olacak. Bu sefer için de her gün bilet bulabilirsiniz. Öğleden sonra gerçekleşecek olan bu sefer için belirlenmiş olan saat ise 15.00’dır.
 
 • Iğdır Kars: Güncellenen seferler arasında Iğdır – Kars seferi yer alıyor. Gün içinde biletinizi alarak, Iğdır kalkışlı Kars yolculuğu yapabilirsiniz.
 
Ardahan, Posof, Gürcistan, Tiflis, Azerbaycan seferleri devam ediyor…
Doğuş Iğdır turizm şehirlerarası seferleri kapsamında, bu lokasyonlar üzerinden hareket ediyor. Belirlenmiş olan hareket saatinde otogardan çıkış yapılıyor. Güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımınız sağlanıyor.
 • Servis: Aynı zamanda şehirlerarası ulaşım için turizm acentesini tercih etmiş olan kişiler, gerek otogara ulaşımını gerekse otogardan merkeze olan ulaşımını servisle gerçekleştirebilir. Sizin için sunulan servis imkanı sayesinde, otogardan indikten sonra varmış olduğunuz şehirde gideceğiniz yere çok daha kolay şekilde ulaşma fırsatınız olacak.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Doğuş Turizm ile gerçekleştirecek olduğunuz yolculukta gerçekleşecek molalar, şehirlerarası konaklama tesisleri aracılığı ile olacak. Doğuş Iğdır şehirlerarası konaklama tesisleri aşağıda verilmiştir.
 • Erzurum Özdemir Dinlenme Tesisleri: Dinlenme tesisi, Erzurum yolunda yer alıyor. Erzurum’a has yiyeceklerin, hediyelik eşyaların bulunduğu dinlenme tesisinde ev yemekleri de yer alıyor.
 • Su Şehri Günaydın Dinlenme Tesisi: Tesiste temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz her şey mevcut. Tesiste hem restoran hem de market bölümü yer alıyor. Ayrıca tuvalet – lavabo – mescit gibi bölümler de bulunuyor.
 • Düzce Tursa Dinlenme Tesisi: Mola verilen yerler arasında Düzce Tursa dinlenme tesisi yer alıyor. Düzce çevre yolu üzerinde bulunan tesis, yemek servisi – market – hediyelik eşya- Düzce’ye özel yöresel ürünleri bulunduruyor.
 • Osmancık Alışkanlar Dinlenme Tesisi: Dinlenme tesisinde mescit – tuvalet gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinizi alanlar yer alıyor. Ayrıca market ya da restoran bölümünden gıda ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosu hakkında; araç modelleri araç sayısı bilgileri verilmiyor. Ancak araçların koltuk aralığının geniş olduğu, konfordan ödün vermemek üzerine düzenlenmiş olan otobüslerden hizmet alacağınız bildiriliyor. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için Doğuş Iğdır otobüs filosu yenilenerek, hizmet kalitesi arttırılıyor. Seferleri takip edebilir, bilet alabilirsiniz.
 

Doğuş Iğdır Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Doğuş Iğdır Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

A****

T****

01-08-2020

16.07.2020 tarihinde 29.07.2020 01;00 Sivas-Ankara arası aldığım PNR Z6200JG PNR 37200JG altı adet yolcu biiletlerim İçin işikayetim var. Söz konusu otobüs firması "Doğuş Iğdır" yetkili birisi biletleri aldıktan günler sonra beni arayıp seferin iptal olduğunu, paranın bir iki hafta içerisinde banka İban numarama iade edileceğinin haberini verdi. Ben de bu bilgiye dayanarak dönüş biletlerimi (6 adet) başka firmadan almak durumunda kaldım. İptal olduğunu söylediği seferin günü geldiğinde bir telefon daha aldım ve seferin iptal olduğunu söyleyen kişi bu sefer "abi akşam geliyorsunuz değil mi?" şeklinde bir soru yöneltti. Seferin iptal olduğunu söylemiştiniz demem üzerine "seferi iptal etmiştik fakat sonra iptali kaldırdık" demesi üzerine paramın iade edilemeyeceğini, gelmezsek otobüsün kalkacağını söyledi. WhatsApp tan bana otobüs fotoğrafı 28 Temmuz'da yollayarak "işte sizin otobüsünüz ve 6 kişilik koltuklarınız gözüküyor" dedi seyahat ve ekonomik olarak mağdur edildim şikayetçiyim