Doğuş Iğdır Turizm Doğuş Iğdır Turizm Otobüs Bileti

Doğuş Iğdır Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
20
Genel Merkezi
Iğdır
Kuruluş Tarihi
1995
Firma Puanı
0 / 5

Doğuş Iğdır Turizm Hakkında

Doğuş Iğdır Turizm

1995 yılında kurulmuş olan Doğuş Iğdır turizm, yirmi yılı aşkın süredir hizmet veriyor. ‘‘Durmak yok, yola devam’’ mottosu ile hareket eden turizm şirketi, çok sayıda şehirlerarası sefer ile hizmet veriyor.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolcu taşımadan en iyi hizmeti sunan Doğuş Iğdır Turizm, hizmet programlarını kurumsal şekilde oluşturarak yolcuların memnun kalmasının sağlıyor. Gerek otobüs seferi sırasında otobüs içinde gerekse sonrasında kurumsal bir hizmet sunuluyor.
 • İkramlar: Otobüs seferiniz sırasında dilediğiniz zaman su talep edebilirsiniz. Bunun dışında düzenli şekilde dağıtılacak olan ikramlardan muavin sorumlu olacaktır. Sıcak ve soğuk içecek servisinden yararlanacaksınız. Ayrıca sizin için özel ikramlar da sunulacak.
 • İnternet: Yolculuğunuz sırasında internet sizinle. Turizm acentesi tarafından sunulan internet hizmeti, yol boyunca sizinle olacak. Wi-Fi aracılığı ile gerek dizüstü bilgisayarlarınızı gerekse direkt olarak cep telefonlarınızı internete bağlayabilirsiniz.
 • Sigorta: Yol boyunca yol sigortanız devrede olacak. Güvenliğiniz için gerekli olan sigorta işlemi, biletinizi almanız halinde direkt olarak yapılıyor. Bu sayede yolculuk sırasında herhangi bir şekilde tedirgin olmanızın önüne geçiliyor.
 • Hız Sınırlaması: Doğuş Turizm güvenli yolculuk ilkesi sebebi ile hız sınırlandırması olan araçlarla kurallara uygun şekilde hareket etmeyi zorunlu hale getiriyor. Güvenliğinizin sağlanması için trafikte önlem alınması, acentenin edinmiş olduğu ilkeler arasında.
 • Mp3 Müzik: Dilerseniz her koltuk için ayrıca sunulan bir hizmet olan mp3 dinlemeyi değerlendirebilirsiniz. Farklı müziklerin yer aldığı cihaz sayesinde Doğuş Iğdır turizm yolculuğu elde ettiğiniz imkanlar sayesinde keyifli geçecek.
 • Uygu Yayını: Koltuğunuz için özel olarak oluşturulmuş olan ekrandan aynı zamanda uydu yayını da yapılıyor. Dilerseniz uygu yayını değerlendirerek keyifli zaman geçirme fırsatını elde edebilirsiniz.
 • Geniş Koltuk Aralığı: Yolcuların rahat etmesi açısından önemli olan bir diğer husus ise koltuklar. Sizin için özel geniş koltuk aralığı kullanıldığından, rahat şekilde gidip gelmeniz sağlanacaktır.

Seferleri

Düzenli bir şekilde yapılan seferler sayesinde şehirlerarası ulaşım sorunsuz şekilde tamamlanıyor. Seferler ve sefer saatleri önceden belirleniyor. Düzenlenmiş olan sefer saatleri ile biletinizi öncesinde alma ve sorun yaşamadan gideceğiniz şehirde olma imkanı bulacaksınız.
 • Iğdır – İstanbul Seferi: Şehirlerarası gerçekleşen seferler arasında Iğdır İstanbul seferi var. Her gün gerçekleşen bu seferin saati 11.30 olarak belirlenmiştir. Hareket saati Iğdır kalkışlı olmak üzere öğleden önce 11.30 olacaktır.
 • Iğdır Ankara: Gerçekleşen bir diğer sefer ise Iğdır kalkışlı olmak üzere Ankara’ya olacak. Bu sefer için de her gün bilet bulabilirsiniz. Öğleden sonra gerçekleşecek olan bu sefer için belirlenmiş olan saat ise 15.00’dır.
 
 • Iğdır Kars: Güncellenen seferler arasında Iğdır – Kars seferi yer alıyor. Gün içinde biletinizi alarak, Iğdır kalkışlı Kars yolculuğu yapabilirsiniz.
 
Ardahan, Posof, Gürcistan, Tiflis, Azerbaycan seferleri devam ediyor…
Doğuş Iğdır turizm şehirlerarası seferleri kapsamında, bu lokasyonlar üzerinden hareket ediyor. Belirlenmiş olan hareket saatinde otogardan çıkış yapılıyor. Güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımınız sağlanıyor.
 • Servis: Aynı zamanda şehirlerarası ulaşım için turizm acentesini tercih etmiş olan kişiler, gerek otogara ulaşımını gerekse otogardan merkeze olan ulaşımını servisle gerçekleştirebilir. Sizin için sunulan servis imkanı sayesinde, otogardan indikten sonra varmış olduğunuz şehirde gideceğiniz yere çok daha kolay şekilde ulaşma fırsatınız olacak.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Doğuş Turizm ile gerçekleştirecek olduğunuz yolculukta gerçekleşecek molalar, şehirlerarası konaklama tesisleri aracılığı ile olacak. Doğuş Iğdır şehirlerarası konaklama tesisleri aşağıda verilmiştir.
 • Erzurum Özdemir Dinlenme Tesisleri: Dinlenme tesisi, Erzurum yolunda yer alıyor. Erzurum’a has yiyeceklerin, hediyelik eşyaların bulunduğu dinlenme tesisinde ev yemekleri de yer alıyor.
 • Su Şehri Günaydın Dinlenme Tesisi: Tesiste temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz her şey mevcut. Tesiste hem restoran hem de market bölümü yer alıyor. Ayrıca tuvalet – lavabo – mescit gibi bölümler de bulunuyor.
 • Düzce Tursa Dinlenme Tesisi: Mola verilen yerler arasında Düzce Tursa dinlenme tesisi yer alıyor. Düzce çevre yolu üzerinde bulunan tesis, yemek servisi – market – hediyelik eşya- Düzce’ye özel yöresel ürünleri bulunduruyor.
 • Osmancık Alışkanlar Dinlenme Tesisi: Dinlenme tesisinde mescit – tuvalet gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinizi alanlar yer alıyor. Ayrıca market ya da restoran bölümünden gıda ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosu hakkında; araç modelleri araç sayısı bilgileri verilmiyor. Ancak araçların koltuk aralığının geniş olduğu, konfordan ödün vermemek üzerine düzenlenmiş olan otobüslerden hizmet alacağınız bildiriliyor. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için Doğuş Iğdır otobüs filosu yenilenerek, hizmet kalitesi arttırılıyor.

Doğuş Iğdır Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Doğuş Iğdır Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Doğuş Iğdır Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Doğuş Iğdır Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Doğuş Iğdır Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Doğuş Iğdır Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Doğuş Iğdır Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Doğuş Iğdır Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Doğuş Iğdır Turizm otobüs firması başlıca Bolu, Düzce, Erzincan, Erzurum, Iğdır şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 16 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Doğuş Iğdır Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Doğuş Iğdır Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Doğuş Iğdır Turizm İletişim
Telefon: (0476)-227-29-20
E-Posta: dogusigdir@hotmail.com

Adres:
Otogar D:38, Iğdır Merkez, Iğdır
Doğuş Iğdır Turizm Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram