Bayburt Gaziantep Otobüs Bileti

Bayburt - Gaziantep Otobüs Seferleri

 • Öz Has Bingöl
  BAYBURT
  20:00
  GAZIANTEP
  10:20
  430,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  BAYBURT
  15:00
  GAZIANTEP
  05:00
  430,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  BAYBURT
  14:00
  GAZIANTEP
  04:30
  430,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  BAYBURT
  20:00
  GAZIANTEP
  12:00
  480,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bayburt - Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Bingöl
Öz Diyarbakır
Öz Has Bingöl

Bayburt - Gaziantep Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bayburt Gaziantep arası genellikle 14 saat 20 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Bayburt Gaziantep arasında sefer yapan otobüs firmaları Has Bingöl, Öz Diyarbakır, Öz Has Bingöl firmalarıdır.
Bayburt Gaziantep otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 430 TL kadardır.
En ucuz Bayburt Gaziantep otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Bayburt Hakkında

Türkmen ve Çepnilerden oluşan Bayburt, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Tarım ve hayvancılıkla ekonomisini geliştiren bir kent olan Bayburt, özellikle hayvancılık açısından çok uygun doğal koşullara sahiptir.

Bayburt Kalesi başta olmak üzere, Dede Korkut Türbesi, Sünür Kutlu Bey Camii, Ayrıntepe Yeraltı Şehri oldukça önemlidir. Sarıkayalar şelaleleri de turistlerin ilgisini çeken alanların başındadır.  Mağaralarının da ilgi çektiği bu kent, her zaman seyahat edilebilecek ve en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir.

Büyük sorunlarından birinin tarihi mekanlardaki yolların bozukluğu ve rehber olmaması sorunu olan bölgede, Bayburt Saat Kulesi de dikkat çeken görülesi yerler arasındadır.
Ulaşım konusunda yeni sayılabilecek otogarı sorunsuz bir kara taşımacılığı hizmeti vermekte, üniversiteye giden civar illerden gelen öğrenciler otogarı sık sık kullanmaktadır.
 
 

Gaziantep Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep

Gaziantep otogarı şehir merkezine uzak mesafededir. Bu nedenle ulaşım konusunda zamanınızı iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Yerel firmalardan genelde en uygun otobüs bileti satın almak mümkündür. Ancak birkaç gün önceden alınması gerekmektedir. Bazı zamanlarda bilet bulmak zor olabilmektedir. Otogardan çeşitli araçlarla şehir merkezine ulaşım mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiyle şehir merkezine ulaşım 50 – 55 TL civarında tutmaktadır ve eğer taksi ile şehir merkezine ulaşmak isterseniz (0342) 328 93 13 numaralı terminal taksi durağını arayabilirsiniz. Otobüs seferlerinin bittiği bir saatte otogarda buluyorsanız servis ya da taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardaki belediye otobüslerinden Karataş 1, Mavikent, Karataş 2, Balıklı, Yukarıbayır, 60. Yıl, 75. Yıl, Düztepe ve Hayvanat Bahçesine otobüs seferleri ile ulaşım mümkündür. Şehir otobüsleri ile ulaşım için 27 Kart adı verilen elektronik biletler kullanılmaktadır. Terminalden satın alabileceğiniz 27 Kartlarının dolumlarını otomatlardan ve büfelerden yaptırabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Özellikle Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerine otobüs firmalarının servisleriyle ulaşım mümkün olmaktadır. Otobüs firmanızdan güzergah bilgileri hakkında detayları öğrenebilirsiniz ve aracınızdan indiğiniz saate göre kalkış yapan servisleri kullanabilirsiniz.

En Popüler Bayburt - Gaziantep Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Gaziantep Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  2°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  1°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  -5°C

Haritada Gaziantep

Gaziantep Hakkında

Nüfus
1.931.836
Plaka
27
Telefon Kodu
342