Bafra Express Turizm Online Otobüs Bileti

Bafra Express Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Bafra Express Turizm Hakkında

Bafra Express Turizm

1968 yılında kurulmuş olan Bafra express Turizm Samsun merkezli olarak gerçekleştirdiği çalışmalar ile karayolu üzerinden ulaşım sağlamaktadır. Bafra express turizm 1978 yılında özellikle Bafra’da çok sayıda farklı seyahat firmasının bir araya gelmesiyle günümüzdeki adını alarak Bafra Seyahat olmuştur.

Hizmet ve Programları

Araçlar içerisinde yolcular için sunulan televizyon, internet, radyo, kulaklık hizmetiyle yol boyunca daha keyifli vakit geçirilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda araçlar içerisinde bulunan klima sistemi araç içerisindeki havanın değişimini sağlayarak yolcular için daha konforlu bir ortam sağlamaktadır.
Yolculuk sırasında yolculara çay, kahve gibi sıcak içeceklerin yanı sıra soğuk meşrubat seçenekleri de sunulmaktadır. Aynı zamanda atıştırmalık açık büfe ürünleri de ikram edilmektedir.


Seferleri

Samsun merkezli olarak faaliyet göstermekte olan Bafra express turizm seferleri ile Samsun’un dışında Türkiye’nin birbirinden farklı şehirlerine ulaşım olanağı sağlamaktadır.
Samsun, Bursa, Yalova, Bolu, İzmit, Düzce, Sakarya firmanın en popüler seferlerinin olduğu şehirler arasında yer almaktadır.


Otobüs Filosu

Firma Mercedes ve Travego araç seçenekleri ile hizmet vermektedir. 2010-2015 model olan toplamda sekiz lüks araç ile hizmet vermektedir.

Bafra Express Turizm İletişim

Telefon: (0362)-621-35-40
Telefon: 0362 544 16 65
Website:

Adres:
Emirefendi Mah. Bafra Otogarı Bafra, Samsun

Bafra Express Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bafra Express Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok