Adıyaman Gülaras Turizm Otobüs Bileti Al

Adıyaman Gülaras Turizm Hakkında

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm uzun zamandır ulaştırma sektöründe olan ve son dönemde araçların yenileyerek yepyeni ve modern bir filoya sahip olan, Adıyaman ili merkezli bir firmadır. Firmanın tüm karar işlemlerinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak Erdal Çetin görev almaktadır. Adıyaman ili merkezli, Türkiye’nin birçok ili ve ilçesine seferler düzenlemektedir.          
 

Hizmet ve Programları

Adıyaman Gülaras Turizm yenilediği otobüs filosu ile düzenlediği seferlerinde yolcularına sıcak – soğuk içecek ikramları, atıştırmalık ikramları sunmaktadır. Ayrıca 2+2 ve 2+1 koltuk seçenekli otobüsleri geniş koltukludur. Filosunda bulunan otobüslerde koltuk ekranları olanlarında kulaklıkla tv, müzik, radyo ve sinema keyfini, yolcularına sunmaktadır. Otobüslerinde ücretsiz wifi ile internete giren yolcuların uydu tv izleme şansları ve Usb girişli otobüslerle telefonlarını şarj etme olanakları vardır. Firmanın düzenlediği seferlerde namaz saatlerinde durma hizmeti vardır.
 

Seferleri

Adıyaman Gülaras Turizm, Adıyaman merkezli seferleri ile hemen hemen her gün, Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Amasya, Antalya, Aydın, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Kırşehir, Malatya, Mersin, Manisa, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon ve Uşak il ve yol güzergahındaki ilçelerine seferler düzenlemektedir. Adıyaman Gülaras Turizm firmasının yolcu taşımacılığı yaptığı komşu ile ve ilçelere her gün birden fazla seferleri vardır. Dönüş seferleri de bu il ve ilçelerden Adıyaman merkezli olmaktadır. Çok yaygın ve sürekli seferleri ile Türkiye’nin tüm bölgelerine seferleri vardır.
 

Otobüs Filosu

Adıyaman Gülaras Turizm firmasının kırmızı renk özellikli, son model ve farklı markalarda geçici ve faaliyette olan 50 civarında otobüs adeti vardır. Firmanın son dönemde bünyesine kattığı 5 adet Neoplan Starliner II otobüsleri 2+1 koltuk özelliklidir. Ayrıca filosuna yeni kattığı 6 adet Travego 15 otobüsleri, 4 adet setra 517 Hdh otobüsleri vardır. Neoplan N 5218 SHD-L Starliner II marka otobüsleri ve diğer Mercedes Benz marka otobüsleri sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleyen firmanın yakın dönemde araç filosuna yeni araçlar katarak seferlerini daha da arttırmayı hedeflediği bilinmektedir. 

Adıyaman Gülaras Turizm İletişim

Telefon: (0416)-213-54-00
Telefon: 04162135400
Telefon: 04162135401
E-Posta: info@gularas.com

Adres:
Atatürk Bulvarı, Otogar, No: 5, Adıyaman

Adıyaman Gülaras Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Adıyaman Gülaras Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Adıyaman Gülaras Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Adıyaman Gülaras Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Adıyaman Gülaras Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Adıyaman Gülaras Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Adıyaman Gülaras Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Adıyaman Gülaras Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Adıyaman Gülaras Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Adıyaman Gülaras Turizm otobüs firması başlıca Adıyaman, Antalya, İzmir, Kahramanmaraş, Osmaniye şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 40 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Adıyaman Gülaras Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Adıyaman Gülaras Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.8

5 Değerlendirme

N****

F****

11-07-2022

Hizmeti, çalışanları hepsi cana yakın


M****

***

21-06-2021

Çok başarılı dikkatli güler yüzlü kaptan ve ekibi 02 bk 059


A****

T****

20-01-2021

Hizmet kaliteleri iyi gerçekten özellikle Muavinleri ilgili yani en azından bana öyleleri denk geldi bir adiyamanli olarak...ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim...


B****

K****

13-04-2020

Teşekkürler


C****

G****

07-04-2020

Güzel