Zürih Telaviv Yafo Uçak Bileti

Zürih - Telaviv Yafo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Telaviv Yafo Yerel Saat 09:55
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2790 KM

Zürih - Telaviv Yafo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Zürih - Telaviv Yafo Uçak Biletleri

Zürih - Telaviv Yafo Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Zürih - Telaviv Yafo Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Zürih Hakkinda

Zürih, İsviçre’nin ekonomik ve kültürel alanında başkenti olmakta ve FIFA merkezini de barındıran şehir, oldukça kalabalık bir nüfus yoğunluğuna sahip olmaktadır. Avrupa’nın en iyi üniversiteleri arasında sayılan ETH ve Zürih üniversitelerini de barındıran şehir, deniz seviyesinden 408 m yükseklikte olmaktadır. Tepelerle çevrili olan şehir içerisinde kendi adı ile anılan göl de bulunmaktadır. Şehirdeki nüfusun yüzde otuzunu Almanlar, Portekizliler ve İtalyanlar oluşturmaktadır. Ilıman bir iklime sahip olan bu yerde turistik gezilerde katılabileceğiniz pek çok etkinlik bulunmaktadır. Dünyada bankacılık sektörünün en çok geliştiği merkez olan bu şehir; düzeni, temizliği, doğal mekânları ve tarihi merkezleri ile tatil zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz mükemmel bir seçim olacaktır.

Zürih - Telaviv Yafo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Zürih - Telaviv Yafo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Zürih - Telaviv Yafo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2790 KM kadardır.
Zürih ve Telaviv Yafo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Zürih - Telaviv Yafo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Swiss, American Airlines, El Al Israel Airlines firmalarıdır.
Zürih - Telaviv Yafo arasında Sde Dov, Ben Gurion Intl, Zurich havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Telaviv Yafo