Yangon - Kuala Lumpur Uçak Bileti

Yangon - Kuala Lumpur Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kuala Lumpur Yerel Saat 23:20
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1630 KM

Yangon - Kuala Lumpur Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Yangon - Kuala Lumpur Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Kuala Lumpur Hakkinda

Kuala Lumpur, Malezya’nın en kalabalık şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çin ve Hint kesiminden insanları içinde barındıran şehir ülkenin başkenti konumundadır. Şehir içinde yaşayan insanların farklı kültürlere sahip olduğu bilinir. Bu yüzden şehir içinde Malay, İslam, Hint ve Çin kültürüne sahip olan pek çok topluluk bulunur. Dünyanın en yüksek yapılarını bu şehirde görebilmek mümkündür. bu yapılara örnek verdiğimiz de karşımıza Petronas İkiz Kuleleri gelmektedir. Bu kuleler şehrin simgesi konumundadır. Şehir pek çok belediye tarafından yönetilmektedir. Güneydoğu Asya bölgesinin en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Ülkenin en önemli enerji şirketlerinden biri olan Petronas Kuala Lumpur içinde bulunmaktadır. Türk insanı ile Malay halkının kültürel değerleri birbirine benzemektedir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olan şehir özellikle yaz aylarında kavurucu bir hal almaktadır.

Yangon - Kuala Lumpur Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Yangon - Kuala Lumpur arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Yangon - Kuala Lumpur arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1630 KM kadardır.
Yangon ve Kuala Lumpur arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Yangon - Kuala Lumpur arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Myanmar Airways Intl, Malaysia Airlines, Airasia firmalarıdır.
Yangon - Kuala Lumpur arasında Klia, Sultan Abdul Aziz Shah, Mingaladon havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Kuala Lumpur

Yangon Havalimanları

Kuala Lumpur Araç Kiralama Konumları