Toronto Victoria Uçak Bileti

Toronto - Victoria Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Victoria Yerel Saat 03:56
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2270 KM

Toronto - Victoria Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Toronto - Victoria Uçak Biletleri

Toronto - Victoria Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Toronto - Victoria Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Toronto Hakkinda

Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden biridir. Ontario eyaletinin başkenti olan bu şehir yaklaşık olarak 6 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Şehrin içinde kullanılan dil İngilizcedir. Şehrin geneli göçmenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden Chinatown, Greektown, Koreantown, Little Italy, Little Portugal gibi azınlık mahallerinin bulunduğu görülür. Şehir içinde pek çok yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunur. Bu yüzden şehir bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin en önemli simgelerinden biri de CN Tower’dır. Ayrıca şehrin güney bölgesinde Ontario Gölü bulunmaktadır.  Toronto Zoo şehrin doğusunda kalan ve dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinmektedir. Şehrin en çok dikkat çeken özellikleri arasında bu hayvanat bahçesini gösterebiliriz.  Şehir spor açısından da pek çok faaliyet göstermektedir. Basketbol takımı olarak NBA, futbol takımı ise NFL takımının bulunduğu bilinir.

Toronto - Victoria Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Toronto - Victoria arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Toronto - Victoria arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2270 KM kadardır.
Toronto ve Victoria arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Toronto - Victoria arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada, World Airways, Freedom Airlines, Caspian Airlines firmalarıdır.
Toronto - Victoria arasında County Foster, Hamilton Jc Munro Intl, Buttonville, City Centre Apt, Pearson Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Victoria Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  23°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  22°C
 • açık
  Cmt
  açık
  17°C
 • açık
  Paz
  açık
  16°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  19°C

Haritada Victoria