Toronto - Timmins Uçak Bileti

Toronto - Timmins Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Timmins Yerel Saat 02:29
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 550 KM

Toronto - Timmins Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Toronto - Timmins Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Toronto Hakkinda

Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden biridir. Ontario eyaletinin başkenti olan bu şehir yaklaşık olarak 6 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Şehrin içinde kullanılan dil İngilizcedir. Şehrin geneli göçmenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden Chinatown, Greektown, Koreantown, Little Italy, Little Portugal gibi azınlık mahallerinin bulunduğu görülür. Şehir içinde pek çok yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunur. Bu yüzden şehir bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin en önemli simgelerinden biri de CN Tower’dır. Ayrıca şehrin güney bölgesinde Ontario Gölü bulunmaktadır.  Toronto Zoo şehrin doğusunda kalan ve dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinmektedir. Şehrin en çok dikkat çeken özellikleri arasında bu hayvanat bahçesini gösterebiliriz.  Şehir spor açısından da pek çok faaliyet göstermektedir. Basketbol takımı olarak NBA, futbol takımı ise NFL takımının bulunduğu bilinir.

Toronto - Timmins Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Toronto - Timmins arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Toronto - Timmins arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 550 KM kadardır.
Toronto ve Timmins arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Toronto - Timmins arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada, Air Canada Jazz, Porter Airlines firmalarıdır.
Toronto - Timmins arasında Hamilton Jc Munro Intl, Buttonville, City Centre Apt, Pearson Intl, Timmins havalimanları kullanılmaktadır.

Timmins Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -13°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -4°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -3°C

Haritada Timmins

Timmins Havalimanları

Timmins Araç Kiralama Konumları