Toronto Raleigh Durham Uçak Bileti

Toronto - Raleigh Durham Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Raleigh Durham Yerel Saat 08:24
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 860 KM

Toronto - Raleigh Durham Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Toronto - Raleigh Durham Uçak Biletleri

Toronto - Raleigh Durham Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Toronto - Raleigh Durham Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Toronto Hakkinda

Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden biridir. Ontario eyaletinin başkenti olan bu şehir yaklaşık olarak 6 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Şehrin içinde kullanılan dil İngilizcedir. Şehrin geneli göçmenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden Chinatown, Greektown, Koreantown, Little Italy, Little Portugal gibi azınlık mahallerinin bulunduğu görülür. Şehir içinde pek çok yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunur. Bu yüzden şehir bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin en önemli simgelerinden biri de CN Tower’dır. Ayrıca şehrin güney bölgesinde Ontario Gölü bulunmaktadır.  Toronto Zoo şehrin doğusunda kalan ve dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinmektedir. Şehrin en çok dikkat çeken özellikleri arasında bu hayvanat bahçesini gösterebiliriz.  Şehir spor açısından da pek çok faaliyet göstermektedir. Basketbol takımı olarak NBA, futbol takımı ise NFL takımının bulunduğu bilinir.

Toronto - Raleigh Durham Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Toronto - Raleigh Durham arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Toronto - Raleigh Durham arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 860 KM kadardır.
Toronto ve Raleigh Durham arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Toronto - Raleigh Durham arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lufthansa, Air Canada, Air Canada Jazz firmalarıdır.
Toronto - Raleigh Durham arasında Raleigh Durham, Hamilton Jc Munro Intl, Buttonville, City Centre Apt, Pearson Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Raleigh Durham