Stockholm - Göteburg Uçak Bileti

Stockholm - Göteburg Uçuşu

Min Fiyat 453,54 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Ryanair
En Çok Uçuş Yapan Firma Ryanair
Göteburg Yerel Saat 07:04
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 390 KM

Stockholm - Göteburg Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Stockholm - Göteburg Uçak Bileti Fiyatları ve Seferleri

Hızlı Erişim

Stockholm - Göteburg Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Stockholm Hakkında

Stockholm, İskandinavya ekonomi, kültür, medya ve siyaset merkezi olmakta ve İsveç’in başkenti olmaktadır. Şehir genel olarak bakıldığında tüm ülkenin yüzde yirmi nüfusuna sahiptir. Kent sınırları içerisinde dört adet ada bulunmakta ve bunun yanında Malaren gölünün de denizle birleştiği kanala da sahip olmaktadır. Adaları ve kanalları ile Venedik benzerliği ile tanımlanmakta ve şehirde yeşil alanlara oldukça fazla önem verilmektedir. Özellikle eğitim alanında ileri Avrupa ülkeleri arasında sayılmaktadır. Yıllık turist sayısı ise bir milyonun üzerindedir. Eski kent merkezi, Borsa binası, Drottningholm kalesi, Djurgarden adası, İskandinav müzesi, Södertorn ve ulusal müze gibi gezilip görülebilecek pek çok farklı turistik mekânlara sahip olmaktadır.

Stockholm - Göteburg Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Stockholm - Göteburg arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Stockholm - Göteburg arası uçak bileti en düşük 453,54 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Stockholm - Göteburg arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 390 KM kadardır.
Stockholm ve Göteburg arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Stockholm - Göteburg arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aegean Airlines, Aero Airlines, Luxair, Malmo Aviation, Air China, Ryanair, Cityjet, Air Sylhet Ag, Air Baltic, Icelandair, Scandinavian Airlines, Thai Airways Intl firmalarıdır.
Stockholm - Göteburg arasında Landvetter, City , Arlanda, Bromma, Skavsta Intl, Vasteras havalimanları kullanılmaktadır.