Seattle - Tucson Uçak Bileti

Seattle - Tucson Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Tucson Yerel Saat 05:46
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1960 KM
Tucson Hızlı Erişim

Seattle Tucson Seferli Firmalar

Seattle Hakkında

Seattle, ABD sınırları içerisinde yer almakta ve Washington eyaletine bağlı olmaktadır. Şehrin ismi burada daha önce yaşamış olan Kızılderili kabilelerinin önderinden gelmektedir. Kanada’da altın bulunmasından sonra, altın avcıları bu alana yığılma yapmış ve ara kısımda bulunan bu şehirde bu ticaretten dolayı oldukça kalkınmıştır. Pek çok popüler müzik grubunun çıkış yaptığı şehir olarak ta anılan şehir, Starbucks kafelerinin de doğduğu yer olmaktadır. Doğal konumu itibari ile karla kaplı bir mekânın arka kısmında yemyeşil bahçeler bulunabilmektedir. Nemli ve canlı bir iklime sahip olan şehir zümrüt ünvanını sahiptir. Gezilip görülebilecek çok önemli mekânları bulunmaktadır. Bunlar arasında uçak müzesi, Spece Needle, Experience Music Project, Pioneer Square, Original Stabuck yer almaktadır.
Seattle - Tucson Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Seattle - Tucson arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Seattle - Tucson arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1960 KM kadardır.
Seattle ve Tucson arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Seattle - Tucson arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Virgin Atlantic, Korean Air firmalarıdır.
Seattle - Tucson arasında Boeing Fld Intl, Lake Union Spb, Seattle Tacoma, Marana Regional, Davis Monthan Afb, Tucson Intl havalimanları kullanılmaktadır.
Tucson Hava Durumu
 • açık
  Paz
  açık
  31°C
 • açık
  Pzt
  açık
  33°C
 • açık
  Sal
  açık
  34°C
 • açık
  Çar
  açık
  33°C
 • açık
  Per
  açık
  34°C
Haritada Tucson