Sao Paulo Joao Pessoa Uçak Bileti

Sao Paulo - Joao Pessoa Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Joao Pessoa Yerel Saat 15:16
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2210 KM

Sao Paulo - Joao Pessoa Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Joao Pessoa Uçak Biletleri

Sao Paulo - Joao Pessoa Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Joao Pessoa Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Joao Pessoa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Joao Pessoa arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Joao Pessoa arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2210 KM kadardır.
Sao Paulo ve Joao Pessoa arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Joao Pessoa arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Lan Airlines, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Tam Linhas Aereas, Gol Linhas Aereas, Swiss firmalarıdır.
Sao Paulo - Joao Pessoa arasında Castro Pinto, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Joao Pessoa