Santander - Barselona Uçak Bileti

Santander - Barselona Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Barselona Yerel Saat 10:08
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 540 KM
Barselona Hızlı Erişim

Santander Barselona Seferli Firmalar

Barselona Hakkında

Barselona, İspanyanın ikinci büyük kenti olmakta ve Katalonya Özerk topluluğunun da merkezi durumunda olan bir şehirdir. İspanya’nın Akdeniz üzerindeki en önemli limanı olan şehir, ülke için çok önemli bir ticaret merkezidir. Şehrin kendine özgü bir kültürü ve güzelliği bulunmakta ve Gaudi’nin önderliğinde modernizm akımının en önemli örneği haline gelmiş olmaktadır. Oldukça yumuşak bir iklime sahip olan Barselona, oldukça düzenli ve planlı bir kent yapısına sahiptir. Ekonomik özelliklerine bakıldığında ise genel olarak İspanya’nın en önemli sanayi ve ticaret merkezi olmaktadır. Turizm alanında Sagrada Familia Bazilikası şehrin simgesel mekânı olmakta, bunun yanında Park Güell şehrin ünlü gezi noktası olmaktadır. La Rambla Caddesi, Casa Mila gibi merkezleri ile de sıra dışı mimari eserleri de görülmesi gereken yapılar arasındadır.
Santander - Barselona Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Santander - Barselona arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Santander - Barselona arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 540 KM kadardır.
Santander ve Barselona arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Santander - Barselona arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Qatar Airways, Lan Airlines, Iberia, Vueling Airlines, Ryanair firmalarıdır.
Santander - Barselona arasında Barselona, Santander havalimanları kullanılmaktadır.
Barselona Hava Durumu
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  21°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  21°C
 • açık
  Pzt
  açık
  23°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  22°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  23°C
Haritada Barselona
Santander Havalimanları
Barselona Havalimanları
Barselona Araç Kiralama Konumları