San Martin De Los Andes - Buenos Aires Uçak Bileti

San Martin De Los Andes - Buenos Aires Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Buenos Aires Yerel Saat 21:48
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1290 KM

San Martin De Los Andes - Buenos Aires Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Martin De Los Andes - Buenos Aires Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Buenos Aires Hakkinda

Buenos Aires, Arjantin’in başkenti olarak bilinen bu şehir Güney Amerika’nın en büyük ikinci şehri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Son yapılan nüfus sayımına göre şehirde yaşayan insan sayısı 2.776.234 olarak hesaplanmıştır. Şehirde yaşayan insanların genellikle İspanyol ya da İtalya kökenli olduğu bilinir. Bunun yanı sıra şehir için de Arap, Musevi, Gürcü, Ermeni, Çin ve Kore kökenli insanların da yaşadığı bilinir. Dil olarak ise önceliği İspanyolca almıştır. Ilıman bir iklime sahip olan şehir olması yaşam koşullarını da iyileştirmektedir. En sıcak hava ortalamasına bakıldığında 23 en soğuk hava ortalamasına bakıldığında ise 10,5 derece olduğu görülür. Kar yağışının çok nadir görüldüğün de verilen bilgiler arasındadır. Buenos Aires 48 adet yerel bölgeye ayrılmıştır. Şehrin bazı bölgelerine verilen isimlere baktığımız da ise bizleri Abasto, Barrio Norte, Once, Congreso isimleri karşılamaktadır.

San Martin De Los Andes - Buenos Aires Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Martin De Los Andes - Buenos Aires arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Martin De Los Andes - Buenos Aires arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1290 KM kadardır.
San Martin De Los Andes ve Buenos Aires arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Martin De Los Andes - Buenos Aires arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aerolineas Argentinas, Gol Linhas Aereas firmalarıdır.
San Martin De Los Andes - Buenos Aires arasında J. Newbery, Pistarini, Chapelco havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Buenos Aires

San Martin De Los Andes İnişli Uçak Seferleri

San Martin De Los Andes Kalkışlı Uçak Seferleri

San Martin De Los Andes Havalimanları

Buenos Aires Araç Kiralama Konumları