Saint Thomas - Washington Uçak Bileti

Saint Thomas - Washington Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Washington Yerel Saat 01:17
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2570 KM
Washington Hızlı Erişim

Saint Thomas Washington Seferli Firmalar

Washington Hakkında

Washington, Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin kuzey kısmında yer alan bu şehir ABD’nin büyük şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada’nın komşusu konumunda olan bu şehir de sanayi oldukça gelişmiş bir konumdadır. Sanayi kollarının başında ormancılık gelmektedir. dağlık bölgelerin fazlaca bulunduğu bu alanda bol miktarda iğne yapraklı ağaçlar bulunmaktadır. Şehrin iklimine baktığımız da bizleri batı kesiminde okyanus iklimi karşılarken, doğu kısmında ise karasal iklimle karşılaşılmaktadır. dağlık alanlarda hava yıl boyunca ortalama olarak 10 derece hava sıcaklığı görülür. halk içinde pek çok din eğilimleri bulunmaktadır. Bu dinler arasında Roma Katoliği, Ana Protestanlık, Müslüman, Yahudi ve diğer dinler olarak sırlayabiliriz. Şehirde bulunan liman dünyanın en güvenilir limanları arasında yerini almaktadır.
Saint Thomas - Washington Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Saint Thomas - Washington arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Saint Thomas - Washington arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2570 KM kadardır.
Saint Thomas ve Washington arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Saint Thomas - Washington arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines firmalarıdır.
Saint Thomas - Washington arasında Sea Plane Base, Saint Thomas Island, Bolling Afb, Baltimore, Buzzards Pt S, R Reagan Nat, Baltimore Greenbelt, Dulles Intl, Pentagon Army, Baltimore Glenn Martin havalimanları kullanılmaktadır.
Washington Hava Durumu
 • açık
  Cmt
  açık
  28°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  30°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  28°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  27°C
 • açık
  Çar
  açık
  23°C
Haritada Washington
Saint Thomas İnişli Uçak Seferleri
Saint Thomas Kalkışlı Uçak Seferleri