Saint John - Montreal Uçak Bileti

Saint John - Montreal Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Montreal Yerel Saat 03:19
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 580 KM

Saint John - Montreal Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Saint John - Montreal Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Montreal Hakkında

Montreal, Kanada’ya ait şehirlerarasında ikinci büyük kent olmaktadır. Paris’in dışında Fransızca konuşulan en geniş kentte olmaktadır. Büyük göllerin Atlas okyanusuna bağlandığı kısımda Lawrence denizyolu üzerinde yer alan şehir, bu alanda bulunan liman kenti olarak ta büyük bir öneme sahiptir. Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan McGill Üniversitesi de bu şehirde bulunmaktadır. Şehir müzik, sinema ya da kültürel aktivitelerde dünyanın ilk sıralarında yer alan bir popülariteye sahiptir. Kuzey Amerika’nın en Avrupalı şehri olarak ta bilinmektedir. Oldukça modern bir şehir yapılanmasına sahip olsa da tarihi mekânları da olduğu gibi koruyarak eşsiz hazineler barındırmaktadır. Gezilebilecek yerleri arasında Mont- Royal Dağı, Lachine Canal, Botanik bahçesi gibi mekânlar yer almaktadır.

Saint John - Montreal Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Saint John - Montreal arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Saint John - Montreal arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 580 KM kadardır.
Saint John ve Montreal arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Saint John - Montreal arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Türk Hava Yolları, Air Canada Jazz, United Airlines, Air Canada firmalarıdır.
Saint John - Montreal arasında Saint Hubert, Mirabel, P Trudeau Intl, Saint John havalimanları kullanılmaktadır.

Montreal Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -0°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -0°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  6°C
 • açık
  Pzt
  açık
  -2°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  3°C

Haritada Montreal

Saint John Havalimanları