Rostov - İstanbul Uçak Bileti

Rostov - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

Rostov Hakkında

Rostov, Nero gölünün kenarında bulunan ve turistik mekanları ile ünlü bir eski Rusya şehridir. İstanbul’da olduğu gibi yedi tepe üzerine kurulu olan şehirde ekonominin ana etkeni liman ticareti olmaktadır. Etnik yapısı içerisinde çok farklı milletlerden vatandaşlar görmek mümkündür. Eğitim alanında da tam bir merkez olduğu söylenebilir, 50’den fazla yükseköğretim kurumuna sahip olmaktadır. Kentin gezilip görülebilecek yerleri arasında ise Azak Kalesi ilk sıralarda yer almaktadır. Sonrasında ise Antik Yunan kenti olan Tanais te en popüler gezi alanları içerisinde yer alır. Turistlerin bir başka ilgi odağı ise Cenevizliler tarafından kurulan Tona olmaktadır. Ayrıca kent tam bir festival alanı olmakta ve özellikle yaz aylarında eğlenceler hiç bitmemektedir.

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1940 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 saat 10 dakika

İstanbul Yerel Saat

15:21

İstanbul Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  3°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  3°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  3°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  4°C

Haritada İstanbul