Pittsburgh - Los Angeles Uçak Bileti

Pittsburgh - Los Angeles Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Los Angeles Yerel Saat 19:55
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3430 KM
Los Angeles Hızlı Erişim

Pittsburgh Los Angeles Seferli Firmalar

En Popüler Los Angeles Uçak Biletleri

9X New Axis Airways 02 Haziran 2024
Pittsburgh Washington 4.091 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 30 Mayıs 2024
Adana Los Angeles 23.536 TL
Satın Al
XQ SunExpress 05 Ağustos 2024
Gaziantep Los Angeles 32.936 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 20 Haziran 2024
İstanbul Los Angeles 16.081 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 23 Haziran 2024
Νέα Υόρκη Los Angeles 10.015 TL
Satın Al

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.
Pittsburgh - Los Angeles Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Pittsburgh - Los Angeles arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Pittsburgh - Los Angeles arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3430 KM kadardır.
Pittsburgh ve Los Angeles arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Pittsburgh - Los Angeles arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Spirit Airlines firmalarıdır.
Pittsburgh - Los Angeles arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Allegheny Cou, International havalimanları kullanılmaktadır.