Philadelphia - Norfolk Uçak Bileti

Philadelphia - Norfolk Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Norfolk Yerel Saat 11:48
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1870 KM

Philadelphia - Norfolk Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Philadelphia - Norfolk Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Norfolk Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 15 Ağustos 2023
Philadelphia İstanbul 14.429 TL
Satın Al
UA United Airlines 01 Ağustos 2023
Philadelphia Kansas City 5.063 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 04 Haziran 2023
İstanbul Norfolk 15.891 TL
Satın Al
XQ SunExpress 12 Haziran 2023
İzmir Norfolk 16.995 TL
Satın Al

Filedelfiya Hakkında

Filedelfiya, ABD’nin en büyük beşinci şehri olmakta ve ülkenin ilk başkenti olarak tanımlanmaktadır. Pensilvanya Eyaletinin en doğusunda bulunan şehirde eski ABD başkanı Thomas Jefferson yaşamıştır. Siyasal çalışmalarının yanında bilimsel projeleri de olmuştur. Bağımsızlık bildirgesinin imzalandığı şehir olmakta ve NBA maçlarının tümü de bu şehirde oynanmaktadır. Heykel ve resim akademileri bulunduran şehrin en meşhur caddesi South Street olmaktadır. Subtropikal iklimi bulunmaktadır. Gezilip görülebilecek alanları arasında oldukça farklı mekânlar bulunmaktadır. Büyülü bahçeleri, Sanat müzesi, Fairmount parkı, Hayvanat bahçesi, Eyalet hapishanesi, Belediye sarayı, Bağımsızlık sarayı gibi gezilip görülebilecek pek çok mekânı içerisinde barındırmaktadır. Pek çok ilki barındıran şehirde bulunan Rock merdivenleri de turistlerin ilgi odağı arasında yer almaktadır.

Philadelphia - Norfolk Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Philadelphia - Norfolk arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Philadelphia - Norfolk arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1870 KM kadardır.
Philadelphia ve Norfolk arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Philadelphia - Norfolk arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Comair Inc., British Airways firmalarıdır.
Philadelphia - Norfolk arasında Stefan Field, Wings Field, Mustin Alf, Philadelphia Intl, North, Spb, Trenton-Mercer, Railway Station havalimanları kullanılmaktadır.