Palau Adaları Uçak Bileti Satın Al

Palau Adaları Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Pacific/Palau

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

US Dollar

Telefon kodu

680

Başkent

Koror

En Ucuz Palau Adaları Uçak Biletleri


EK Emirates 17 Mayıs 2023
İstanbul Koror 89.485 TL
Satın Al

Şehirler

Palau Adaları Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Palau Adaları arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Palau Adaları uçak bileti fiyatı 89.485,19 TL kadardır.
Airai havalimanı Palau Adaları uçuşlarında kullanılır.
Palau Adaları Uçak Bileti

Palau Hakkında

Palau cumhuriyeti müthiş bir manzaraya sahiptir. Böylesine küçük bir araziye sahip olmasına rağmen oldukça etkileyicidir. Adanın olağanüstü doğal güzelliklerinden etkilenmemek mümkün değildir: bu takım adalarda toplam 200 kireç ve volkanik ada bulunur, adalar zümrüt yeşili ormanlarla kaplıdır ve turkuaz bir lagüne sahiptir. Bu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda burada dalışın en popüler aktivite olması hiç de şaşırtıcı değildir. Dalgıçlar Palau’nun heyecan verici su altı canlılarından, su altındaki tarihi kalıntılardan ve farklı deniz hayatından çok etkilenirler bu yüzden de buraya su altının Serengeti’si denir. 

Su altı meraklılarına hitap eden bu adada diğer macera meraklıları için de farklı eğlence fırsatları vardır. Kano, şnorkel ve off road bu seçeneklerden bazılarıdır; bu aktivitelerin hepsine adanın benzersiz manzarası eşlik eder. Ayrıca tarih tutkunları için de ada ormanlarında İkinci Dünya Savaşından kalma kalıntılar ve Palau’nun en büyük kasabası Koror’da güzel bir müze bulunmaktadır.   

Palau Adaları Yönüne Uçan Havayolları